Chodite zde na diskuze . ! ? Ja jsem se vsimla az dneska, ze tu vubec jsou. 🙂 Ale u me to nikoho neprekvapi. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

někde se diskuze vedly velké, záleží na otázce a na tom jaké byly reakce , tak jsme diskutovali dřív více

Další odpovědi
led

Diskusie sú dobré na dve veci.
1 – vymieňame si nebodované názory na danú otázku. Nemusí to byť práve odpoveď.
2 – môžme nebodovane odpovedať aj na uzamknutú otázku vložením našej odpovede do diskusie. Je to škoda, lebo práve diskusia je základ zdravej komunikácie.
Len škoda, že ju veľa ľudí nevyužíva (keď nie sú za to body, tak načo sa namáhať…). Je to škoda, lebo práve diskusia je základ zdravej komunikácie. A možno práve v nej sa dopracujeme k správnej odpovedi.

tuCZek

taky jsem si jich všiml až nedávno :)

Dementos

Nechodím, jelikož jsem se dozvěděla až teď, že tu jsou nějaké diskuze :)