Poklička

Chodíte v dnešní době do Kina?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jiná Odpověd

Málo, spíš stahuji, mám velkou TV, super repra, vlastně parádní kino 🙂

Další odpovědi
briketka10

ne

taky stahuju a dívám se na netu :)

anonym

Jiná Odpověd

Zcela minimálně…
😉

  • kina jsou strašně ´přezvučená´
  • chroupání popkornů a usrkávání koly mne spolehlivě dožere
  • není mnoho promítaných filmů, které bych chtěl vidět

___
Navíc mám okolo tisíce filmů, takže když se chci na něco koukat, obvykle si vyberu.
😉

marci1

Jiná Odpověd

Jen občas. V kině promítají jen velmi málo filmů, které bych chtěla vidět a také mi vadí, že zvuk je v kině hodně hlasitý.

iceT

ne

je strašně málo filmů,které by za to stály je vidět v kině,takže jsem na tom asi stejně jako většina odpovídajících,a navíc…sice bychom šli jen dva,ale i tak je to docela drahé,ty tři čtyři stovky se dají využít efektivněji

bolak

ne

Dřív jsem chodíval poměrně často, pak méně, pak ještě méně, a od té doby co stojí lístek 120 už nechodím vůbec. Doma si do 5 minut loudnu na co mám zrovna chuť, je to zadarmo, nikdo nešustí pytlíkem, nechrchlá na mě, nemusím si oblíkat ani kalhoty a když mě šimrá v trubici, zmáčknu jednoduše mezerník a o nic nepřijdu.

brillant

ne

anonym

Jiná Odpověd

Chtěl bych, ale v současné době nemám jaksi čas. Snad až na zasloženém odpočinku. Ještě jsem neviděl film v 3D a kvalitním ozvučení.

Radomír.cz

Jiná Odpověd

Nuk nuk

Jiná Odpověd

Doplňuji:
Chodila bych, kdyby v našem zapadákově nějaké bylo.

.anezka.

Ano