Chodíte si lehnout po ranní směně, když přijedete domů z práce?

Myslím,dát si šlofíka nebo fugujete až do večera?
Děkuji za názory
J
Doplňuji:
Pro Mosoje,psal jsem jasně po ranní směně,ne po noční

Odpovědi
Zvědavý

Ovšem. Hodinku pauza :)

da ny

Pravidelně ne, ale někdy s velkou chutí :).
Zejména s přibývajícím věkem, nebo po 2 – 3 denním delším ponocování

  • nikoliv flámování… 😉 Jsem spíše sova než skřivánek.

anonym

Už od probuzení zahlížím na pelech, kdy si zas dáchnu, ale bohužel, vychází mi to tak jednou, dvakrát do týdne

mosoj

A co bych dělal když jsem přišel po noční ?

zjentek

Ne. Po práci jsem hodil sedačkový pololeh s kopytama na stůl a přemejšlel o životě, potažmo tý práci ..uteklo to příliš rychle, ani nebylo potřeba spát.

mosoj: spal bys před noční?? ,)

cochee

Velmi často, téměř vždy. Jsem noční pták a nepřinutím se do postele dřív než o půlnoci, mnohdy ještě daleko později. A na ranní vstávám po půl páté, tzn. toho moc nenaspím a musím to dohánět odpoledne.

GM

Chodím, protože když přijdu domů z práce po ranní směně, je 19 hod. a už se na nic nezmůžu. Nakrmím kocoury, osprchuji se, navečeřím, někdy i umyju nádobí, nachystám svačiny na další den a upadnu do postele, vstanu až ráno ve 4 hod.