Avatar uživatele
anonym

Chodíte s dětmi do knihovny? Chodíte vy do knihovny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Bunnik před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Ano do knihovny chodíme celá rodina já si půjčuji časopisy o bydlení,Rekon­strukce domu,udělej si sám,Pokojové rostliny mé děti pohádky a manžel si očas taky něco půjčí .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

děti nemám, ani s kým je mít, ale do knihovny chodím, už řadu roků, prakticky od gymnaziálních let

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano, chodím sama i s dětmi. Velmi ráda čtu a knihy jsou drahé. Za poplatek 100,–Kč se to docela vyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Nechodím si půjčovat knížky.Pracuji v ní na vedlejšák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ted uz nee,ale chodila jsem od 7 let do te doby,nez jsem zacala chodit do prace.Jinak knih mam doma spoustu,prevazne z obchodu Levne knihy,tam jsem nasla hodne pokladů za malo penez.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

S našima jsem do knihovny nechodila nebo se na to nepamatuju. V našem městě má městská knihovna pobočku v místě, kam jsem chodila na základku. Do té knihovny jsem začala chodit někdy ve 4. nebo 5. třídě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Do knihovny jsem chodívla dokud jsem si nkoupila počítač s internetem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Chodím do knihovny poměrně dost, protože mám malý byt a moje knižní databáze děl, které můžu mít doma ve fyzické formě, není rozhodně nafukovací. Takže ano, chodím pravidelně. Většinou tak jednou nebo dvakrát za týden. Navíc už od školy mám velmi oblíbené to, že prostě třeba rešerše do práce dělám v knihovně a ne na internetu. :)

Nový příspěvek