Chodíte s dětmi do knihovny? Chodíte vy do knihovny?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano do knihovny chodíme celá rodina já si půjčuji časopisy o bydlení,Rekon­strukce domu,udělej si sám,Pokojové rostliny mé děti pohádky a manžel si očas taky něco půjčí .

Další odpovědi
quentos

děti nemám, ani s kým je mít, ale do knihovny chodím, už řadu roků, prakticky od gymnaziálních let

BEAES

Ano, chodím sama i s dětmi. Velmi ráda čtu a knihy jsou drahé. Za poplatek 100,–Kč se to docela vyplatí.

fira

Nechodím si půjčovat knížky.Pracuji v ní na vedlejšák.

iceT

Ted uz nee,ale chodila jsem od 7 let do te doby,nez jsem zacala chodit do prace.Jinak knih mam doma spoustu,prevazne z obchodu Levne knihy,tam jsem nasla hodne pokladů za malo penez.

Bunnik

S našima jsem do knihovny nechodila nebo se na to nepamatuju. V našem městě má městská knihovna pobočku v místě, kam jsem chodila na základku. Do té knihovny jsem začala chodit někdy ve 4. nebo 5. třídě.

iwetax

Do knihovny jsem chodívla dokud jsem si nkoupila počítač s internetem.

Michálek1245

Chodím do knihovny poměrně dost, protože mám malý byt a moje knižní databáze děl, které můžu mít doma ve fyzické formě, není rozhodně nafukovací. Takže ano, chodím pravidelně. Většinou tak jednou nebo dvakrát za týden. Navíc už od školy mám velmi oblíbené to, že prostě třeba rešerše do práce dělám v knihovně a ne na internetu. :)