Avatar uživatele
bolak

Chodíte rádi po nákupech?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, tom004, alenad, anonym před 4264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

Doplňuji:
Nesnáááším nákupy :) Jsem ještě žena? :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Ne (jsem muž)

Dost děsivá představa trávit čas nakupováním,ale manželku rád a kdykoliv před OD dovezu. Když mám štěstí,jede i švagrová a pro mne nastává období klidu a pohody. Někdy i tři hoďky. Nádhera. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne (jsem muž)

nesnáším nakupování … a to prej mam „ženskou duši“, mi bylo řečeno – v tomhle asi teda ne :{)> to mi připomíná, že bych si měl skočit pro pivo. Tenhle druh nákupu ještě snesu ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne (jsem muž)

Doplňuji:
Nemám rád nakupování. Pokud už to nejde zařídit jinak, vím přesně co chci koupit. Koupím a odcházím.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

Doplňuji:
Miluju nakupování , pokud se jedná o modu – ovšem horší už to je s nákupem potravin – kdo se s tím má tahat ?

Upravil/a: alenad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne (jsem muž)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

Vydržím si zkoušet botičky, šatičky, vybírat kabelky a šmuky dlóóóuhé hodiny. A můj muž má svatou trpělivost a rád (to říká!) se dívá, jak se převlíkám do různých modýlků a pak se mu předvádím. Je fajn s ním chodit nakupovat, protože je z těch, kteří bez skrupulí dokážou říct (když se nemůžu rozhodnout): Tak si vezmi oboje, sluší ti to…
Jen do parfumerie a na šminky ho nedostanu, tam se „poflakuji“ nejčastěji s mamkou nebo kamarádkou vizážistkou a kosmetičkou. 🙂
Supermarkety ale nesnáším, žvanec ve velkém mě nakupovat nikdy nebavilo, ani to neděláme a nepotřebujeme. Takže hyper super kšeftům se snažím dost vyhýbat – spíš jsou mi „sympatické“ malé krámečky s lahůdkami a sýry, soukromé pekárny, útulné cukrárny nebo prodejny se zdravou výživou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne (jsem muž)

Jediný obchod, kde mi to nevadio, byl Globus ve Zličíně. Ale až od té doby, co připojili Baumarkt. To jsem ženě hned po vstupu předal vozík, popřál jsem dobrý nákup a po větě :„Mobil máš, tak se svoláme“, jsem utekl kochat se vercajkem.

Jindy zase, zaklesnutý do vozíku abych ulevil zádům, jsem potkal souseda. V naprosto stejné pozici. Podíval se na mě a pronesl: „Taky si připadáš jako válečný zajatec?“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

Doplňuji:
Jednou za měsíc nebo i více strávím den nakupováním. Zajdu do marketu, drogerie a koupím si nějaké oblečení a tak podobně. Nevadí mi ani každodenní nákupy v samoobsluze. Všude strávím ale střízlivý čas a ne žádné hodiny.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LysoňXXX

Ne (jsem muž)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emm.kate

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

nesnasim nakupovani obleceni a boty.musim mit vzdy s sebou partnera,aby mi poradil.ja v tom jaksi plavu.ale mam dobry butik kam chodim,a tam mi vzdy prodavacka sama ukaze,co mi slusi,a músim uznat,vzdy se trefi.kdyby to bylo na me,bez cilne bych bloumala po prodejne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek