bolak

Chodíte rádi po nákupech?

Nejlepší odpověď
manon

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

Doplňuji:
Nesnáááším nákupy :) Jsem ještě žena? :)

Další odpovědi
tom004

Ne (jsem muž)

Dost děsivá představa trávit čas nakupováním,ale manželku rád a kdykoliv před OD dovezu. Když mám štěstí,jede i švagrová a pro mne nastává období klidu a pohody. Někdy i tři hoďky. Nádhera. 🙂

quentos

Ne (jsem muž)

nesnáším nakupování … a to prej mam „ženskou duši“, mi bylo řečeno – v tomhle asi teda ne :{)> to mi připomíná, že bych si měl skočit pro pivo. Tenhle druh nákupu ještě snesu ;{))>

Drap

Ne (jsem muž)

Doplňuji:
Nemám rád nakupování. Pokud už to nejde zařídit jinak, vím přesně co chci koupit. Koupím a odcházím.

alenad

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

Doplňuji:
Miluju nakupování , pokud se jedná o modu – ovšem horší už to je s nákupem potravin – kdo se s tím má tahat ?

anonym

Ne (jsem muž)

Damiana

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

Vydržím si zkoušet botičky, šatičky, vybírat kabelky a šmuky dlóóóuhé hodiny. A můj muž má svatou trpělivost a rád (to říká!) se dívá, jak se převlíkám do různých modýlků a pak se mu předvádím. Je fajn s ním chodit nakupovat, protože je z těch, kteří bez skrupulí dokážou říct (když se nemůžu rozhodnout): Tak si vezmi oboje, sluší ti to…
Jen do parfumerie a na šminky ho nedostanu, tam se „poflakuji“ nejčastěji s mamkou nebo kamarádkou vizážistkou a kosmetičkou. 🙂
Supermarkety ale nesnáším, žvanec ve velkém mě nakupovat nikdy nebavilo, ani to neděláme a nepotřebujeme. Takže hyper super kšeftům se snažím dost vyhýbat – spíš jsou mi „sympatické“ malé krámečky s lahůdkami a sýry, soukromé pekárny, útulné cukrárny nebo prodejny se zdravou výživou.

anonym

Ne (jsem muž)

Jediný obchod, kde mi to nevadio, byl Globus ve Zličíně. Ale až od té doby, co připojili Baumarkt. To jsem ženě hned po vstupu předal vozík, popřál jsem dobrý nákup a po větě :„Mobil máš, tak se svoláme“, jsem utekl kochat se vercajkem.

Jindy zase, zaklesnutý do vozíku abych ulevil zádům, jsem potkal souseda. V naprosto stejné pozici. Podíval se na mě a pronesl: „Taky si připadáš jako válečný zajatec?“.

anonym

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

Doplňuji:
Jednou za měsíc nebo i více strávím den nakupováním. Zajdu do marketu, drogerie a koupím si nějaké oblečení a tak podobně. Nevadí mi ani každodenní nákupy v samoobsluze. Všude strávím ale střízlivý čas a ne žádné hodiny.

LysoňXXX

Ne (jsem muž)

emm.kate

Ano (nejsem muž, resp.jsem žena)

fablen

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

GM

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

pizlicka

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)

nesnasim nakupovani obleceni a boty.musim mit vzdy s sebou partnera,aby mi poradil.ja v tom jaksi plavu.ale mam dobry butik kam chodim,a tam mi vzdy prodavacka sama ukaze,co mi slusi,a músim uznat,vzdy se trefi.kdyby to bylo na me,bez cilne bych bloumala po prodejne.

Syd

Ne (nejsem muž, resp. jsem žena)