lenkaacer

Chodíte rádi nakupovat a kam?

Nejlepší odpověď
anonym

nakupování moc nemusí,ale když už tak jdu do větších obchodů kde najdu všechno,nemám ráda lítání z jednoho marketu do druhého

Další odpovědi
skorcovaz

Já bych nakupovala od rána do večera, kdyby to za mne někdo platil.. :D
Potraviny nakupuji ráda v Kauflandu, drogérii v Tescu, boty v Humanicu a hadry v Orsay, New Yorkeru a Clockhouse.. Proč? Protože poměr kvalita vs. cena je vcelku přijatelný (mno, to „ovoce 1. třídy“ v Kauflandu komentovat nebudu)..

ReHu

Moc ne, vadí mi davy lidí a prodavačky, které chálí úplně vše.
Takže běžný nákup absolvuji v Globusu, který mám nejblíž, občas v Tecsu. Oblečení, boty atd. tam, kde je klid a prodavačky poradí když poradit chci.

morče

Nakupování moc nemusím,ale když tak jdu do větších obchodu kde jajdu a koupím všechno