Zlatý

Chodíte rádi doma ve tmě?

Jsem sova, a tak většina rodiny už spí a já ještě něco dodělávám nebo sedím u odpovědi.cz. Když jdu pak spát, ráda si nejdřív zhasnu a pak v duchu počítám kroky, odhaduji kde jsou dveře, roh, schodiště, klika... Třeba se i bez světla sprchuji. Taková hra... Dělala jsem to ráda už jako dítě a zůstalo mi to :-)
Manžel si rozsvítí i na cestu od dveří ložnice k posteli (2 m), já mám ráda tmu a baví mě trochu tápat.
Jak jste na tom Vy? Znáte ten pocit, nebo preferujete světlo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám ráda světlo,ale v noci nesvítím,jdu "po paměti",navíc mě prosvítá mezi žaluziemi pouliční lampa.Ale bez světla bych se určitě nesprchovala.

Další odpovědi:

Stříbrný

Já preferuji světlo - jen když je u mě přítel, tak se tmy nebojím =D =D =D

Zlatý

Ne, vazne rad ve tme nechodim, akorat tak zakopnu o neco, co nekdo nechal lezet na zemi :) (Balik vod, posunuta zidle, apod.) Vyjimkou je, kdyz jdu v noci na toaletu, ale to si nerozsvecuji z duvodu, abych se moc neprobudil.

Zlatý

Nechodím po tmě.U nás na sídlišti byt osvětluje pouliční osvětlení takže tmu nemáme.

Zlatý

Nevadí mi chodit po tmě,v noci při potřebě si taky nerozsvěcím,ale je dobré jít s předpaženýma rukama,abych si o něco nerozbila hlavu nebo ústa.Většinou to bývají dveře od koupelny,které nezavírám a o něž se partner většinou kopne.

My jsme s detmi hrali vzdycky hru : Na vrahouny ". Vsechno jsme zhasli , zatahli nejvice zaluzie a poschovavali jsme se a jeden vzdy hledal. Presto , ze jsme vsichni vedeli , ze v byte jsme jen my , tak jsme se vsichni bali.
:-) Chodim skoro porad po tme. Uplne to miluji. A s kamaradkami take a kdyz chci rozsvitit svicku , tak ona rekne : ne ! Blazni , no ! :-) -iv-

Zlatý

Ja ten problém nemám. Som mačka, vidím aj potme.
Roky sa musím pohybovať v tme, tak som si zvykla.

Zlatý

tma? když někdo znasne, nebo vypadne proud couvám pomalu zpátky k místu, kde mi záda bude krýt nejbližší zeď u které čekám a očima kmitám zleva doprava, aby mi neunikl obrys nějakého strašidla, při tom na zeď vyťukávám tiché S-O-S. ... - - - ... ... - - - ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 458
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.