Majza

Chodíte rádi do práce?

případně jestli ano tak kolik na hodinu? ja treba pracuju v lese za deset na hodinu :)
Doplňuji:
marci1: deset tisís CZK

Nejlepší odpověď
marci1

V jaké měně deset/hodinu ? Pracuji ráda a výši odměny zas tak neřeším. Hlavně, že mě to baví. 🙂
Doplňuji:
A co tam v lese děláš ? Průměrný plat dřevorubce je 19.345,– Kč/měsíčně. 🙂

Další odpovědi
msi

Já ještě jsem na škole. Jsem zámečník a ještě rok a bude matura. Zjišťuju, že mi bude k prdu a jinak k tématu. Moje představa je taková: jestli si budu moci vybírat, tak někam vlezu a zkusim setrvat aspoň 5 let a smířil jsem se stím, že tam budu za 60/hod. jako všude, dnes je to bída. Nebo jít studovat VŠ obor co mě baví, leda tak… ale radsi čuchnu k penězum asik..

Quimby

Mám teď na léto brigádu za 75Kč/hod +25Kč/h za víkend +25Kč/h za noc.
Dělám na směny+ 12hodinovky o víkendu a celkem mě to baví.

To máš vážne deset tisíc na hodinu?!

quentos

Ano. A pokud, jak už správně podotkla marci1, někdo chodí do práce rád, tak je jedno, kolik bere, ne?
Hodinová taxa je příliš citlivý údaj, aby to člověk tedy zvěřejňoval. Těch 10000 se mi taky nějak nepozdává – aby někdo měl vyděláno za hodinu to, co jiný za měsíc.
Doplňuji:
*aby to člověk TADY…

zjentek

ani ne ..nepracuji rád a výši odměny zas tak neřeším. Hlavně, že mě to baví ,)