Chodíte rádi do kina? nebo si radši počkáte až se film dá stáhnout na internetu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nechodím mám to též daleko a je to drahé..film si pečlivě vybírám co dávají v kině někdy není nic pro mě..

Další odpovědi:

Zlatý

Do kina víceméně nechodím, protože po masovém rušení kin to mám k nejbližšímu cca 45 km.

Stříbrný

ráda si zajdu do kina s kamarády :) něco je prostě lepší vidět ve velkém :D například teď 17.11. jdeme na půlnoční premiéru :)

v kině sem byl jen 3krát a nechybí mi to :) nic nemá nad pohodlí domova, potřebujete na WC? :) stopnete si to, a další výhody :)

Pokročilý

Do kina chodím jenom zřídka a filmy si z internetu nestahuji. Občas se podívám na nějaký snímek v televizi a nebo si koupím DVD.

Bronzový

Pokud o film hodně stojím a chci si ho vychutnat na velké plátně, rozhodně jdu do kina. Mám notebook, který jsem si vybrala hlavně kvůli tomu, že je malý, a na té obrazovce to není moc.. Pěkný obraz =)

Pokročilý

Chodím ráda do kina,ale bohužel jen zřídka.To si pak ten film pustím na Pc a v klídku si lehnu :)

Pokročilý

Obojí :-)

Bronzový

v kině jsem byl naposled když lístek stál mezi 4-10,-kč a v dnešní době při těch cenách bych už vůbec nešel

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.