mizu14141

Chodíte rádi do kina? nebo si radši počkáte až se film dá stáhnout na internetu?

Nejlepší odpověď
briketka10

nechodím mám to též daleko a je to drahé..film si pečlivě vybírám co dávají v kině někdy není nic pro mě..

Další odpovědi
Drap

Do kina víceméně nechodím, protože po masovém rušení kin to mám k nejbližšímu cca 45 km.

Ella

ráda si zajdu do kina s kamarády :) něco je prostě lepší vidět ve velkém :D například teď 17.11. jdeme na půlnoční premiéru :)

anonym

v kině sem byl jen 3krát a nechybí mi to :) nic nemá nad pohodlí domova, potřebujete na WC? :) stopnete si to, a další výhody :)

Vlk-Gabriela

Do kina chodím jenom zřídka a filmy si z internetu nestahuji. Občas se podívám na nějaký snímek v televizi a nebo si koupím DVD.

Natee

Pokud o film hodně stojím a chci si ho vychutnat na velké plátně, rozhodně jdu do kina. Mám notebook, který jsem si vybrala hlavně kvůli tomu, že je malý, a na té obrazovce to není moc.. Pěkný obraz =)

Pomelo74

Chodím ráda do kina,ale bohužel jen zřídka.To si pak ten film pustím na Pc a v klídku si lehnu :)

Tíšek99

Obojí 🙂

MILAN1961

v kině jsem byl naposled když lístek stál mezi 4–10,–kč a v dnešní době při těch cenách bych už vůbec nešel