Avatar uživatele
mizu14141

Chodíte rádi do kina? nebo si radši počkáte až se film dá stáhnout na internetu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Vlk-Gabriela, briketka10 před 4540 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nechodím mám to též daleko a je to drahé..film si pečlivě vybírám co dávají v kině někdy není nic pro mě..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Do kina víceméně nechodím, protože po masovém rušení kin to mám k nejbližšímu cca 45 km.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

ráda si zajdu do kina s kamarády :) něco je prostě lepší vidět ve velkém :D například teď 17.11. jdeme na půlnoční premiéru :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

v kině sem byl jen 3krát a nechybí mi to :) nic nemá nad pohodlí domova, potřebujete na WC? :) stopnete si to, a další výhody :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Do kina chodím jenom zřídka a filmy si z internetu nestahuji. Občas se podívám na nějaký snímek v televizi a nebo si koupím DVD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Pokud o film hodně stojím a chci si ho vychutnat na velké plátně, rozhodně jdu do kina. Mám notebook, který jsem si vybrala hlavně kvůli tomu, že je malý, a na té obrazovce to není moc.. Pěkný obraz =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

Chodím ráda do kina,ale bohužel jen zřídka.To si pak ten film pustím na Pc a v klídku si lehnu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Obojí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

v kině jsem byl naposled když lístek stál mezi 4–10,–kč a v dnešní době při těch cenách bych už vůbec nešel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek