Avatar uživatele
Jahoda

Chodíte rádi do kina?

Dobrý večer. Jen tak se zeptám, zda rádi chodíte do kina? Já do kina chodím moc ráda. Vždy si přes internet zarezervuji vstupenky do kina, které je v Jeseníku a potom vyrazím 🙂 U nás ve městě se kino pořád ještě spravuje, ale snad se dočkáme už toto léto 🙂
Tak jak jste na tom Vy?

Děkuji za odpovědi ;o)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, annas, anonym, Bunnik, anonym před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vicki

Ano,ale mám raději klasická kina-škoda,že už jich moc není.A nejraději jsem měla letní kina.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ano chodim,jen mi trochu vadi ze uz je to spis jidelna nez kino,kazdy susti,mlaska nebo se nahlas bavi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano chodím ráda do kina ted u nás dávali Ženy v Pokušení a v Brně v OLYMPII Shreka Zvonec a konec tak jsem byla s celou rodinkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

já mam kino ráda, nejlepší je když jdete na nizkorozpočtový a čekáte kolik lidí příjde … ale zahanbeně přiznávám, že jsem teď dlouho nebyla – nebylo na co

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Moc ráda chodím do kina. Ale preferuji menší kina. Nevadí mi si na nějaký film počkat. Není tam tak narváno, nešustí to tam tolik a ještě pořád je to o něco levnější… jen těch reklam by mohlo být míň…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano, na určítý tip filmů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek