Jahoda

Chodíte rádi do kina?

Dobrý večer. Jen tak se zeptám, zda rádi chodíte do kina? Já do kina chodím moc ráda. Vždy si přes internet zarezervuji vstupenky do kina, které je v Jeseníku a potom vyrazím 🙂 U nás ve městě se kino pořád ještě spravuje, ale snad se dočkáme už toto léto 🙂
Tak jak jste na tom Vy?

Děkuji za odpovědi ;o)

Nejlepší odpověď
Vicki

Ano,ale mám raději klasická kina-škoda,že už jich moc není.A nejraději jsem měla letní kina.

Další odpovědi
anonym

ano chodim,jen mi trochu vadi ze uz je to spis jidelna nez kino,kazdy susti,mlaska nebo se nahlas bavi

panenka

Ano chodím ráda do kina ted u nás dávali Ženy v Pokušení a v Brně v OLYMPII Shreka Zvonec a konec tak jsem byla s celou rodinkou.

kvikal

já mam kino ráda, nejlepší je když jdete na nizkorozpočtový a čekáte kolik lidí příjde … ale zahanbeně přiznávám, že jsem teď dlouho nebyla – nebylo na co

Bunnik

Moc ráda chodím do kina. Ale preferuji menší kina. Nevadí mi si na nějaký film počkat. Není tam tak narváno, nešustí to tam tolik a ještě pořád je to o něco levnější… jen těch reklam by mohlo být míň…

Michal

Ano, na určítý tip filmů.