Miroslavst

Chodíte rádi do cirkusu? A máte strach?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/213399-lvi-behem-cirkusoveho-predstaveni-zautocili-na-krotitele-divaci-sileli.html

Nejlepší odpověď
quentos

nechodím, nebaví a navíc mi to přijde jako celkem nesmyslné týrání zvířat

Další odpovědi
anonym

Nesnáším cirkusy. Kromě jiného – medvěd na motorce – strašný pohled.

panenka

Do cirkusu chodím s dětma 3 krát ročně a protože si vždy sednem úplně nahoru tak strach nemám

mojitek

Být po mym,tak cirkusy bych uz davno zrusil.
Hopsajici medvedi v satickach neni asi to pravyorechovy co na nich obdivuju …

bigbít

Byznys na zvířatech…fuj

bobánek

Já jsem byl naposled v cirkusu jako děcko.A to už je pár desítek let?