panxnotdead

Chodíte raději sami nakupovat nebo ve 2?

Nejlepší odpověď
anonym

Nakupuji zásadně ve dvojici. Já a seznam.

Další odpovědi
hanny 2

Zásadně SAMA! A docela se bavím,když vidím ty nervózní „drahé polovičky“,jak trpí a nebaví je to!

anonym

Raději sama. Ještě před regály přemýšlím, co by se mi doma mohlo hodit. Partner mne rozptyluje, a to jsem potom zralá koupit i blbost, již nepotřebuji.

Bublinnka

Dříve ve 2 a více, nyní raději sama. Nikdo mě nerozptyluje a odnesu si domů to co chci a né to co nechci. A navíc je to rychlejší.

Drap

Nejraději nechodím vúbec. Jak můžu, tak se tomu vyhnu.

Natty*

To záleží na tom, co zrovna nakupuji. Když je to oblečení, tak s kamarádkami. Ty vždy poradí. Když obyčejný nákup potravin, tak SAMA!! :DD

Kamionacka09

Radsi sama,bavi mi nakupovat podle svyho tempa a zbytecne se v obchode nezdrzovat a to s nekym druhym kolikrat nejde.

pizlicka

vzdy ve dvou,ja si u toho nakupovani hrozne rada povidam a hodnotim zbozi s protejskem.a take me bavi dohadovani,jak nezdrave potraviny kupuje a zacnu horlive prednaset sva moudra o zdrave vyzive.

iwrana

Jak co a jak kdy.Potraviny kupuju ráda s manželem,protože kupovat jídlo ho baví a také ho tahá na vozíku a pak ho spolu odtaháme z auta domů.Oděvy a obuv nejraději sama,v klidu.S vý­jimkou sekáče,tam chodím nejraději s moji sestrou a vzájemne si radíme,jak nám to padne,nebo ne.Není tam totiž žádné zrdcadlo,asi naschvál,ale zato vše za 35kč.