Avatar uživatele
panxnotdead

Chodíte raději sami nakupovat nebo ve 2?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, iwrana, Kamionacka09 před 4184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nakupuji zásadně ve dvojici. Já a seznam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Zásadně SAMA! A docela se bavím,když vidím ty nervózní „drahé polovičky“,jak trpí a nebaví je to!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Raději sama. Ještě před regály přemýšlím, co by se mi doma mohlo hodit. Partner mne rozptyluje, a to jsem potom zralá koupit i blbost, již nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Dříve ve 2 a více, nyní raději sama. Nikdo mě nerozptyluje a odnesu si domů to co chci a né to co nechci. A navíc je to rychlejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejraději nechodím vúbec. Jak můžu, tak se tomu vyhnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

To záleží na tom, co zrovna nakupuji. Když je to oblečení, tak s kamarádkami. Ty vždy poradí. Když obyčejný nákup potravin, tak SAMA!! :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Radsi sama,bavi mi nakupovat podle svyho tempa a zbytecne se v obchode nezdrzovat a to s nekym druhym kolikrat nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

vzdy ve dvou,ja si u toho nakupovani hrozne rada povidam a hodnotim zbozi s protejskem.a take me bavi dohadovani,jak nezdrave potraviny kupuje a zacnu horlive prednaset sva moudra o zdrave vyzive.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Jak co a jak kdy.Potraviny kupuju ráda s manželem,protože kupovat jídlo ho baví a také ho tahá na vozíku a pak ho spolu odtaháme z auta domů.Oděvy a obuv nejraději sama,v klidu.S vý­jimkou sekáče,tam chodím nejraději s moji sestrou a vzájemne si radíme,jak nám to padne,nebo ne.Není tam totiž žádné zrdcadlo,asi naschvál,ale zato vše za 35kč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek