Chodíte někdy na tiscali.cz?

Já si tam založil první email, co mám internet a sem tam se kouknu do schránky a mažu spamy. Zrovna dnes jsem jich smazal 85, a to jen od doby 8 září 2015. Jinak stránky na dvě věci…

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, přiznám se, že na základě tvé otázky jsem tam včil nakoukl poprvé (pokud jsem si vědom) – a rozhodně mne ten web nezaujal…
😉

Další odpovědi
chachar1922

Já jsem tam snad nikdy nebyla.
První můj email byl přes seznam a je můj jediný.

Klaproth

Na Tiscali nechodím, spam chodím mazat někam úplně jinam.

Lamalam

V životě jsem tam nebyla.

lexx

ne, kdysi @quick.cz ještě přes telef. linku / modem a outlook, dneska již výhradně @sezam.cz s neomezenou kapacitou schránky…