lexx

Chodíte (někdy) na sběrný dvůr?

pro výtěžek náhradních dílů i zcela funkčních výrobků (audio, video, nářadí a elektrospořebičů…)
systém parlamentních hňupů to potlačuje, proč asi?

můj názor je ten: dokopat ovčany kupovat nové věci, na lízu, na půjčku, na kredit, na splátky a dluh… přece není možný kupovat (příkladem) novou lednici kvůli spálenému termostatu za tři stovky, jenomže do staršího typu výrobku už není k sehnání

Odpovědi
Drap

Nemám žádný v dosahu, tak že jen zcela výjimečně.
Proč se to potlačuje a proč některé dvory nechtějí nic prodat ? Je to jednoduché. V tomto oboru se pohybuje spousta peněz.
Nemožnost dalšího nakládání a využívání těchto věcí je vládní záměr. Je to patrné i z toho, jak se úpravou snaží zlikvidovat výkupny a podobně. Pokud se to totiž podaří, lidem nezbude nic jiného, než odevzdat materiál zdarma obcím a několika
vybraným firmám, které vlastní kamarádi mocných si velmi pěkně namastí kapsy. To co se nám média snažila nacpat do hlav, že jde o to aby se zabránilo krádežím kanálových mříží, je nesmysl.

anonym

chodím tam, ale jen vyhazovat. když vidím, jak jsou lidé líní a házejí to kolem popelnic a přitom máme dva sběrné dvory do dvou km.

kdyby jste někdo měli potřebu zajít do SD pro náhradní díl k domácímu spotřebiči, tak se zde zeptejte a třeba Vám pomůžeme. umíme pomáhat

anonym

Nechodím, protože bohužel se odtamtud NENECHÁ nic odnést.
Byl jsem v Austrálii a tam svozová firma vylepí plakáty, že ten a ten den bude svoz domovního odpadu ( ZADARMO).Přijedou ale o několik dní později, ale to je z důvodu toho, že lidí si zase z těch hromad zase něco rozeberou domů, takže firma má pak méně práce.
A nebo se dělá garážový výprodej.Rodina vylepí plakáty, že dělá toto a v určitý den dá před garáž nepotřebné věci s cenou.A NEMUSÍ U TOHO ANI NIKDO BÝT.Lidi si vezmou věc a peníze položí na to místo.NIKDY SE PRÝ NESTALO, ABY TAM NEBYLY PENÍZE NEBO VĚC BYLA UKRADENÁ.

anonym

Do dvora nechodím,nejsem až tak bohatej.

STRUCTOR

Nejsem si jist, jestli bych si chtěl dát do 15let staré lednice, které se odporoučel termostat, termostat jiný také 15let starý z lednice na sběrném dvoře. Jsem ovčan co vozí lednice se špatným termostatem na sběrný dvůr. Takže tam občas zavítám.

arachis

Jj,tak 4× do roka tam chodíme na nákupy,jak říkáme se známou,tam se veze poloprázdný pikap,zpátky plný :D

anonym

Toto je právě kapitalistický svět.NIC NEOPRAVOVAT, jen aby si člověk koupil novou věc a lidí měli práci a kapitalista měl miliony.A čím víc se vyrábí, tím víc se ničí životní prostředï.
Proto se dříve řīkalo, ZLATÉ ČESKÉ RUÇIČKY,protože češi dokázali z ničeho udělat něco, což v dnešní době už neplatí.
Jak se divili Američani v Perském zálivu co všechno naší kluci dokázali udělat na co oni museli mít náhradní díly.Jak se smáli naší Praga V3SS a pak si sedli na zadek co všechno s ní naši dokázali, to co oni s jejich moderníma autama nedokázali.