Avatar uživatele
redy

Chodíte někdo na slovenský odpovědi?

Je to tam nějaký zadrhnutý moc se tam neptaj, nebo všechno vědí?
I když tady taky není zrovna rušno 🙂
Čím to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, zzzzz, Beer4Real, marci1 před 3727 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přihlásila jsem se na Odpovede.sk v srpnu 2011 a z osobních důvodů se odhlásila. O tom, že je na sk opravdu „mrtvo“, svědčí to, že jsem odpovídala naposled asi před 900 dny a stále jsem v celkovém přehledu na první stránce. 🙂
Doplňuji:
Protože jsem odpověděla jen na část otázky, hledala jsem na SK.

Tazatelka položila podobnou otázku. . Prečo to tu je také ‚mŕtve‘?

Cituji reakci Dr.Axla:

Podívej se na názorný příklad zrovna ze včerejška, já se snažím dohledat odkazy na odpověď pro ??? a nakonec si to ani pořádně nepřečte a ani mu nestojím za palec.

Takže více než počítačová gramotnost tady hraje roli zoufalá absence netikety (prosté základy slušnosti na netu). Též se málo využívá diskuze a kromě divosky, která má více času, protože je doma, téměř nikdo pravidelně nereaguje.

Nakonec je příznačné, že 5 nejaktivnějších na vedlejší tabulce vpravo (počet bodov za posledných 30 dní), je právě Čechů. Slováci by se konečně měli probudit a ne jen remcat.

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/preco-to-tu-je-take-m-tve#discussion

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

1 – Tí, ktorých zaujímajú otázky a odpovede chodia na viac známe stránky, napríklad sem, či iné české, kde môžu komunikovať aj slovensky, prípadne na stránky s nemeckým, alebo anglickým jazykom. Odpovede.sk sú na Slovensku pomerne neznáma stránka.
2 – nepríjemné pre slovenských uživateľov sú aj hlavne v poslednej dobe nepriaznivo kritické, až urážlivé príspevky v českej reči, napriek tomu, že Právo opýtať sa má každý a každý má aj právo odpovedať spôsobom, ktorý uváži za slušný a zaujímavý…
3 – …a to čo sme tu už, prekonali, dúfam, systém „já na bráchu…“ v bodovaní podľa užívateľa a nie kvality príspevku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

V top žebříčku na pravé straně je tam z deseti lidí sedm zdejších členů 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

A co teprv jestli někdo chodí na ty ukrajinský…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

ne a prave z toho duvodu ktery uvadis …:D … nechodej tam lidi.. proc myslis ..ze slovaci chodi tady?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vobčas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Máte pravdu, je to tam nějaké zaseklé. Na ukrajinské taky. Zkuste si ty ukrajinské přeložit překladačem do češtiny, zasmějete se ( tomu překladu ). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek