kablik

Chodíte nakupovat do Lidla?

Včera jsem koupil keramickou škrabku na ovoce, zeleninu ap. neboť prý šetří vitamíny,netupí se atd.Můžu říct, že to byl omyl. Je to tupý jak p..el, má to špatný sklon ostří, tak že to zabírá silnou slupku a tím to taky obtížně řeže. Pokud máte někdo úmysl si ji koupit, tak si to dobře rozmyslete.

Nejlepší odpověď
terry

Občas, ale kvalita mě moc neoslovila.
Jak se říká, nemám na to kupovat levně.

Další odpovědi
briketka10

dík za upozornění, ale mám výbornou škrabku od Tescomy a do Lídlu zavítám málokdy..
jen pro pivko v plechu v parném létě značky Deep 🙂

anonym

Jsi tu rok a půl a to sis ještě v rubrice Občanské právo nedočetl, že můžeš zboží v podobném případě vrátit a vyžadovat peníze zpět z titulu klamavé reklamy?
Když škrabka nesplňuje účel, k němuž jsi ji koupil, není co řešit.
Ne nadarmo zahraniční řetězce hřeší na to, že Češi jsou nejméně sebevědomí a nároční zákazníci. Je na čase, abys bez rozpaků udělal to, co by každý Němec nebo Rakušan udělal hned 2. den po nezdařeném nákupu!

quentos

Naštěstí už je po přestěhování pro mě Lidl dost z ruky – ale i tehdy, kdy nebyl, jsem tam chodíval jen zřídka. To, čím se hlavně ve svých dřívějších reklamních spotech chlubil -že je levný – , mu nelze upřít, často však ale právě na úkor kvality…
Dnes mám poblíž jiné markety (přes ulici Billu, o něco dál Albert), tak mě to netrápí.

hanny 2

Chodím tam nakupovat potraviny,s tím nemám problém.Průmyslové zboží tam nekupuji,škrabku mám od Tupperware.Ale slyšela jsem,že některé věci nejsou úplně špatné,přesto děkuji za upozornění!
Doplňuji:
Narozdíl od Billy a Alberta jsem nezaregistrovala,že by Lidl přelepoval data spotřeby!Albert u nás nesnáším,jsou tam fronty u pokladen,většinou jede jen jedna ,vůbec to neřeší.To se v Lidlu /aspoň u nás/ stát nemůže – při frontě 3–4 lidí se okamžitě otvírá další pokladna.

gepik

Do lidlu občas zajdu, sem tam některé zboží je fajn, posledně jsem koupil nerezový rýč.

anonym

Promiňtě všichni, nechal jsem si brýle vedle v pokoji. Opravdu tu někdo napsal "nerezový rýč!? Já nevím, už mám železný asi 20 let a pořád nevypadá, že by byl po smrti.

redy

Kablik měl ses zeptat,řekla bych ti na co jsi přišel až po koulpi.
Doplňuji:
po koupi