Avatar uživatele
kablik

Chodíte nakupovat do Lidla?

Včera jsem koupil keramickou škrabku na ovoce, zeleninu ap. neboť prý šetří vitamíny,netupí se atd.Můžu říct, že to byl omyl. Je to tupý jak p..el, má to špatný sklon ostří, tak že to zabírá silnou slupku a tím to taky obtížně řeže. Pokud máte někdo úmysl si ji koupit, tak si to dobře rozmyslete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, redy, briketka10 před 4368 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Občas, ale kvalita mě moc neoslovila.
Jak se říká, nemám na to kupovat levně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

dík za upozornění, ale mám výbornou škrabku od Tescomy a do Lídlu zavítám málokdy..
jen pro pivko v plechu v parném létě značky Deep 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jsi tu rok a půl a to sis ještě v rubrice Občanské právo nedočetl, že můžeš zboží v podobném případě vrátit a vyžadovat peníze zpět z titulu klamavé reklamy?
Když škrabka nesplňuje účel, k němuž jsi ji koupil, není co řešit.
Ne nadarmo zahraniční řetězce hřeší na to, že Češi jsou nejméně sebevědomí a nároční zákazníci. Je na čase, abys bez rozpaků udělal to, co by každý Němec nebo Rakušan udělal hned 2. den po nezdařeném nákupu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Naštěstí už je po přestěhování pro mě Lidl dost z ruky – ale i tehdy, kdy nebyl, jsem tam chodíval jen zřídka. To, čím se hlavně ve svých dřívějších reklamních spotech chlubil -že je levný – , mu nelze upřít, často však ale právě na úkor kvality…
Dnes mám poblíž jiné markety (přes ulici Billu, o něco dál Albert), tak mě to netrápí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Chodím tam nakupovat potraviny,s tím nemám problém.Průmyslové zboží tam nekupuji,škrabku mám od Tupperware.Ale slyšela jsem,že některé věci nejsou úplně špatné,přesto děkuji za upozornění!
Doplňuji:
Narozdíl od Billy a Alberta jsem nezaregistrovala,že by Lidl přelepoval data spotřeby!Albert u nás nesnáším,jsou tam fronty u pokladen,většinou jede jen jedna ,vůbec to neřeší.To se v Lidlu /aspoň u nás/ stát nemůže – při frontě 3–4 lidí se okamžitě otvírá další pokladna.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Do lidlu občas zajdu, sem tam některé zboží je fajn, posledně jsem koupil nerezový rýč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Promiňtě všichni, nechal jsem si brýle vedle v pokoji. Opravdu tu někdo napsal "nerezový rýč!? Já nevím, už mám železný asi 20 let a pořád nevypadá, že by byl po smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Kablik měl ses zeptat,řekla bych ti na co jsi přišel až po koulpi.
Doplňuji:
po koupi

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek