sofie

chodíte na půlnoční mši?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nechodím.

Další odpovědi
quentos

ne, na co? Bůh je všude, nejenom v kostele

irij

Ano , chodíme nasát atmosféru.

BEAES

Ano, několik let jsem nebyla, ale dnes to mám v plánu.

Elk

Chodíme a rádi.

anonym

No my nechodíme,chodila jsem dříve,teď je náš kostel v rekonstrukci,jed­nou byl u nás farář jako feldkurát Katz, to jsme se pobavili,ani napravení hříšníci tehdy nechyběli.

Mousinek

Chodíme ale moc se mi nechce

oskar

Já ano bez mše svaté by nebyly Vánoce.

Lásenka

Ano, těším se.

iwetax

Jednou jsem tam byla a bylo mi tam trapně, protože v boha nevěřm. Už bych nešla. Ať si to užijí věřící.

dagry

Já bych šla ráda, protože atmosféra kostela se mi líbí, ale jak píše ivetax, v případě vánoční mše bych se tam mezi těmi modlícími se lidmi cítila dost trapně. A to z okna na kostel vidím, bydlím kousek od něj. Takže si tak maximálně poslechnu odpoledne varhany a písně, co se z tama ozývají a to je tak vše.

lorja

Letos jsme nebyli.Zalehli jsme už ve 22hodin.
No a půlnoční je u nás opravdu o půlnoci.Vynah­radili jsme si to na První svátek vánoční.