zzzzz

Chodíte na mineralizaci zubů? Myslíte si, že to může fungovat?

Nebo je to jen tahání peněz z našich peněženek?

Tak jednou ročně si nechávám zuby vybělit, dělá mi to zubařka, nechodím do žádných salonu. Dnes jsem na internetu četla o mineralizaci zubů, co myslíte, má to smysl?

Nejlepší odpověď
briketka10

ne nepotřebuji ji, paradentózu nemám
a zubní krčky mám v pořádku, zubařka
mi taky zuby jen vybělí a obrousí zubní
kámen.
ale musela jsem si to najít na netu :)
http://www.ku­pujuto.cz/cs/mi­neralizace-zubu-lecba-a-prevence-zanetu-dasni-a-citlivych-zubu-ucinna-prevence-pred-paradentozou-rychle-a-ucinne-snizuje-citlivost-zubu-a-zubnich-krcku-3/

Další odpovědi
da ny

Nechodím ;)
Neznám jediného zubaře a zubního technika z cca 40, který by něco takového podstoupil, natož pravidelně.
Připadá mi to spíše jako tahání peněz z těch peněženek.
Složení slin se hned tak nezmění…
Vaše bělení zubů je jistě odborné a šetrné, žádné chemické „driáky“ několikrát v měsíci či týdnu.