Pájo

Chodíte-li do práce, býváte tam ráno včas?

Nejlepší odpověď
anonym

ANO, chodím do práce s velkým předstihem

Jde o to, jak velký či malý je předstih.Já chodím do práce o 20 minut dřív (je to malý nebo velký předstih?).Protože jsem vždycky pracoval ( a doteď pracuji) ve fabrikách, tak 10 minut je na převlékání a o 10 minut jsem dříve na pracovišti, abychom si předali směnu a stihli rozebrat případné poruchy stroje.

Další odpovědi
anonym

ANI NE, občas se zpozdím, ale není to pravidlo

Mám z netu optimální spojení se 2 přestupy, jenže málokdy v ranní špičce stíhají návazné spoje. Jízdní řády jsou v tomto případě spíše orientační a nelze na ně spoléhat.
Někdy přestupuji i operativně až 5 postupnými spoji tramvají i autobusů.

led

ANO, chodím do práce s malým předstihem

Lepšie je prísť s predstihom. Na dokrčeného a zadýchaného človeka po ránu nie je príjemný pohľad :)

arygnoc

ANO, chodím do práce s malým předstihem

Jistě, nemeškám.

Chodit do práce je bohužel nemilou potřebou.
Považuji to za povinnost a povinnosti si plním.
Nakolik mám zodpovědnost za několik lidí, dost těžce by se mi vyčítala jejich nedochvilnost, kdybych nechodil sám včas.

Terryle

Nechodím /už/ do práce

Do práce jsem vždycky chodívala kupodivu včas. To na přednáškách mě vždycky zachraňovala akademická čtvrthodinka… :)

baghira

ANO, chodím do práce s malým předstihem

Mám volnou pracovní dobu, takže o předstihu nebo zpoždění se nedá mluvit. Nicméně pracovní dobu dodržuju, spíš lehce přetahuju.

Ella

ANO, chodím do práce s malým předstihem

přes týden začínám v 5:30 a na pracovišti jsem už dvacet minut předtím, o víkendu nemám spoj, takže tam chodím většinou přesně na sedmou, jinak to nejde :D

quentos

ANO, chodím do práce s malým předstihem

… většinou v řádu vteřin nebo několika minut :{)>

Deli

Nechodím /už/ do práce

Momentálně jsem na MD.
Ale ranní příchod do práce – to byla vždy katastrofa – nedokázala jsem přijít dřív než s 15 min zpožděním.
Teď doufám, že si do konce MD rozjedu vlastní firmičku a budu tak svou paní. V klidu si tak budu pracovat do 2 h do noci, ale ráno mě před sedmou z postele nedostanou.

Georgo2010

ANO, chodím do práce s malým předstihem

GM

ANO, chodím do práce s velkým předstihem

Pájo

Doplňuji:

  • malý předstih = 5 – 10 min.
  • velký předstih = 15 a více min.

Díky