Chodite k vode ? Ja byla hodinku se synovo pritelkyni. Prochazely jsme se spolu … vsichni koukali …

pak jsem sla sama – a nekoukal nikdo !!! ☹ -iv-
Doplňuji:
Tome , pozorne si prectete moji " otazku ". 🙂 Kdyz sly slecny spolu , dival se kazdy … kdyz sla " prestarla " slecna sama , nedival se nikdo. ! 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Když se prochází dvě krásné ženy,no,tak by přece nebylo normální se neotočit,a nedívat se.
Doplňuji:
Ale,četl.Každá žena je krásná.Jen hlupák,to nevidí.Ale,s tím se moc dělat nedá. :)

Další odpovědi
hanulka11

asi vám to spolu slušelo a nebo jste tak rozdílné, že to lidské oči přitahovalo

anonym

Hoď tady svoji fotku.Jen tak můžeme dát fundovanou odpověd´. 😁

iceT

No,já jsem mnohem raději,pokud se po mě nikdo nedívá-když se na mě dívají jsem pak nervozní a pokud jdu zrovna v podpatcích,tak je to tak dobré na šlahnutí sebou o zem.Což by asi nebylo moc příjemné…a ještě ta ostuda…:-)

fcoop

Mělo to být v „Diskuzi“.
Není to odpověď na dotaz – nějak se to vymklo.

Doplňuji:
Teď vypadám jako větší blb,než jsem.To,co jsem napsal do Diskuze zmizelo a je z toho blábol.
No…

Drap

Možná že když jste šla sama, tak jste se nedívala dost pozorně a nebo ti správní lidé už odešli.

arygnoc

že vy jste si nedala ty bílé lodičky?

Deli

No snad je i lepší, když koukali a pak nekoukali, než tahle moje příhoda: Já šla před asi 5 lety s kamarádkou a mojí dcerkou, tehdy tak čtyřletou, po městě. Potkaly jsme vzdálenou známou, povídala si se mnou, vykala mi, pak jsme se rozloučily a ona povídá: „Tak se mějte, nashledanou. Ahoj, holky!!“
Smějeme se tomu dodnes.

anonym

Nabízí se prosté vysvětlení, při cestě tam, šli ostatní proti vám. Pak šla skorosnacha domů, ty ses vracela toutéž cestou, kudy už nikdo nešel, takže neměl kdo koukat.
P.S. Nemáte tam u vás náhodou jednosměrné stezky podél obou břehů kvůli souběhu s cyklo a inline?

anonym

Fcoop – nerozumim … ale nevadi. Je videt , ze jsme si asi hodne podobni
🙂

anonym

Arygnoc – bile lodicky – k jezu ??? 🙂

arygnoc

je to přece logické, lodičky k vodě, ne?

neříkám, že praktické, he.

;)

anonym

Barbakane , hodim , ale az po 12 plastikach ! 🙂

arygnoc

ale no, nic přece nemůže byt horší, jak moje bývalá druhá tchýně (něco mezi Růžičkovou a Quasimodem).

anonym

Ary , ja jsem ta vase byvala druha tchyne !!!!!!!! -iv-

arygnoc

ahoj mami.

:))