Heřman

Chodíte do školy která je ve vesnici (vesniská škola) tak čtěte…

Jaký máte názor na rozhodnutí pane ministra školství Josefa Dobeše na zrušení vesnických škol

Nejlepší odpověď
Rocker

Pan ministr by měl občas zajít mezi normální lidi.Kam by asi děti z vesnice chodily do školy,když se na většině míst ruší autobusové a vlakové linky?To by chodily pěšky jako ve středověku?

Další odpovědi
Drap

Vůbec mně to nepžekvapuje. Pan ministr Dobeš zřejmě za svého působení v kriminále pochytil asi tamní manýry a vymýšlí jednu blbost za druhou.

Děda Louda

Už jenom podívání na pana ministra tělovýchovy doslova očividně svědčí o jeho schopnostech a zářném příkladu odborníka na pravém místě. Ambice mu rozhodně nelze upřít.

Fiverka

Přijde mi toto rozhodnutí stejně špatné, tak jako rozhodnutí zrušit školy speciální. Dříve se diagnostikovaly poruchy jako je autismus u jednoho dítěte z tisíce nyní u jednoho ze sta(dříve z takových dětí udělali rovnou slabomyslné nebo hůře dementní). Těchto dětí bude přibývat a škol pro ně ubývat… A někdy mám pocit, že vlastně nic nechtějí dělat pro lidi, jak se děti z vesnic"vejdou" do městských škol…když je kolikrát problém umístit dítě z města do městské školy…