Pokročilý

Chodíte do školy která je ve vesnici (vesniská škola) tak čtěte...

Jaký máte názor na rozhodnutí pane ministra školství Josefa Dobeše na zrušení vesnických škol

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pan ministr by měl občas zajít mezi normální lidi.Kam by asi děti z vesnice chodily do školy,když se na většině míst ruší autobusové a vlakové linky?To by chodily pěšky jako ve středověku?

Další odpovědi:

Zlatý

Vůbec mně to nepžekvapuje. Pan ministr Dobeš zřejmě za svého působení v kriminále pochytil asi tamní manýry a vymýšlí jednu blbost za druhou.

Zlatý

Už jenom podívání na pana ministra tělovýchovy doslova očividně svědčí o jeho schopnostech a zářném příkladu odborníka na pravém místě. Ambice mu rozhodně nelze upřít.

Pokročilý

Přijde mi toto rozhodnutí stejně špatné, tak jako rozhodnutí zrušit školy speciální. Dříve se diagnostikovaly poruchy jako je autismus u jednoho dítěte z tisíce nyní u jednoho ze sta(dříve z takových dětí udělali rovnou slabomyslné nebo hůře dementní). Těchto dětí bude přibývat a škol pro ně ubývat... A někdy mám pocit, že vlastně nic nechtějí dělat pro lidi, jak se děti z vesnic"vejdou" do městských škol...když je kolikrát problém umístit dítě z města do městské školy...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.