Mili @

Chodíte do sauny?

Jste pak odolnější proti nemocem?

Nejlepší odpověď
anonym

chodím už přes dva roky,a ano už nebývám tak často nemocná a už se v zimě tolik nenavlíkám jako kdysi,řekla bych že jsem i otužilejší

Další odpovědi
panenka

Ano Mili chodím dvakrát týdně vždy dopoledne.

Jahoda

Ano, chodím.Občas. Je to příjemný relax.

Miroslavst

Když je příležitost, tak do sauny zajdu, ale jen na chvíli. Nemůžu používat saunu.

ReHu

Teď nějaký čas ne, ale když jsem chodívala pravidelně, cítila jsem se skvěle a byla jsem i zdravější a odolnější.
Plánuju ji zbudovat doma.

Elk

Chodíme do malého bazénu – 10 osob a je tam i suna a výřivka. Naposled jsme tam byli na Silvestra a v sauně jsem si o kamna s kamením spálil sedací soupravu… au!
Ale jinak je to super a nemarodím.

bohunka1

Sauna je báječná, ale s ohledem na to,že mi praskají žilky v obličeji, si musím na tohle nechat zajít chuť:(