hanulka11

Chodíte do knihovny?

Nebo knížky pro vás nic neznamenají?
Doplňuji:
A máte nějakou svou oblíbenou, ke které se rádi vracíte i po několikáté?

Nejlepší odpověď
quentos

jasně, jsem vášnivý čtenář už odmala. Rád se vracím k dílům B. Travena a k věčné, nadčasové trilogii „Hovory s Bohem“ Neala D. Walsche.

Další odpovědi
BEAES

Jasně, chodila jsem jako dítě, chodím i v dospělosti a chodí i mé děti.

bigbít

Miluju knihovnu a to, když mohu vzít do ruky knihu a brát si jí všude s sebou. Mám ráda životopisné (autobiografie) knihy…nejvíce knihu o životě herce Luise de Funése

kvikal

mladší jsem chodila častějc. Teď mám dost náročnou školu a tak mi moc času nezbývá ale občas tam pro nějakou knížku skočím. Knížku kterou jsem četla už několikrát je od Jaime Hernandez – „Mechanická Maggie“. Je to velmi vydařené dílko.

verka

Malý princ je pro mne ta nej, a další stejného autora, třeba Citadelu mám pořád po ruce a otvírám ji náhodně jako Bibli, pak mohu neustále číst třeba Parcifala.
Přečetla jsem několik úžasných knížek v létě, ale ty jsem vybírala náhodně. Taky čtu Paula Coelha…

janek66

Chodím a rád.Naučil jsem to i svou dceru,odmala je vášnivá čtenářka a i teť střídá notebook s knihou.
Mám rád hodně knihy z lékařského prostředí,dobrou českou detektivku a všelijaké knihy o technice.