Avatar uživatele
hanulka11

Chodíte do knihovny?

Nebo knížky pro vás nic neznamenají?
Doplňuji:
A máte nějakou svou oblíbenou, ke které se rádi vracíte i po několikáté?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, bigbít před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jasně, jsem vášnivý čtenář už odmala. Rád se vracím k dílům B. Travena a k věčné, nadčasové trilogii „Hovory s Bohem“ Neala D. Walsche.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Jasně, chodila jsem jako dítě, chodím i v dospělosti a chodí i mé děti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

Miluju knihovnu a to, když mohu vzít do ruky knihu a brát si jí všude s sebou. Mám ráda životopisné (autobiografie) knihy…nejvíce knihu o životě herce Luise de Funése

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

mladší jsem chodila častějc. Teď mám dost náročnou školu a tak mi moc času nezbývá ale občas tam pro nějakou knížku skočím. Knížku kterou jsem četla už několikrát je od Jaime Hernandez – „Mechanická Maggie“. Je to velmi vydařené dílko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Malý princ je pro mne ta nej, a další stejného autora, třeba Citadelu mám pořád po ruce a otvírám ji náhodně jako Bibli, pak mohu neustále číst třeba Parcifala.
Přečetla jsem několik úžasných knížek v létě, ale ty jsem vybírala náhodně. Taky čtu Paula Coelha…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Chodím a rád.Naučil jsem to i svou dceru,odmala je vášnivá čtenářka a i teť střídá notebook s knihou.
Mám rád hodně knihy z lékařského prostředí,dobrou českou detektivku a všelijaké knihy o technice.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek