hanny 2

Chodíte do cukrárny?A který zákusek máte nejraději?

Odpovědi
dědapetr

Vzhledem k svému věku rakvičky a věnečky taky větrníky a pusinky.:)

hanulka11

Dřív mi chutnaly rakvičky plněné krémem polité čokoládou a navrchu byla třešínka za 2kčs …pamatujete?
Nyní na dorty nechodím.

coco

Od každého trochu,proto si kupuji minizákusky.Zhruba je to 1/3 velikosti běžného zákusku za 7,–ká.

iceT

Já mám ráda skoro všechno sladký,ale nemusím zákusky kde je moc krému a žádný piškot,nebo ty s vrstvou želatiny,ty taky nemusím.Nejraději větrníky,pražské koule,laskonky,jež­ky.

venkovan

Do cukrárny nechodím – ale plížím se tak, aby mne jistá osoba z domova neviděla.
Které zákozky mám nejraději? – kratší je vypsat které nemám rád, ale teď si nemohu na žádný vzpomenout.

zbysek

miluju Harleqin

panenka

Ano chodím mám ráda větrníky,krtka,pí­secký dort,je toho spoustu.

Terryle

Přímo do cukrárny chodím už spíš výjimečně – chutě na sladký mě většinou stejně přepadaj halvně doma, kde mám pod postelí krabici se zásobama :)
Ale milovala jsem náš gympl – sídlili jsme v jedné budově s učňákem, kde se holky učily na kuchařky a cukrářky. A cukrajdy v jídelně pak prodávaly svoje výtvory, mikrozákusečky, za symbolickou cenu. Dokonalá věc! Po obědě si vždycky půlka třídy natahala na odpolední vyučování hrsti zákusků a pak jsme to požírali, mnohdy i s učiteli. Jaj, to byly časy… Ze všeho nejvíc jsem milovala jakýsi sušenko/oříško­vo/karamelovo/že­lé trojhránky, z tý sušenkový strany potřený čokoládou. Ach bože, to byla slast! Ale od té doby jsem je snad nikde jinde neviděla. Neuvěřitelná škoda – jen jsem si na ně teď vzpomněla, začala jsem slintat jako Pavlovův pes…
Jinak si občas ráda dám karamelovej větrník, likérovou špičku, máničku nebo takový ty nepečený ježky. A rakvičky se šlehačkou, ale s tou fakt smetanovou, žádnou rostlinnou blajdou. Ty maj v mý oblíbený kavárně a tam neodolám skoro nikdy :)

kotě07

Ano, do cukrárny chodíme často s naší partou… Pokecáme… A pak jdem ven… nejradši mám asi větrníky a košíčky… MŇAAAAM!!! 😁