Avatar uživatele
hanny 2

Chodíte do cukrárny?A který zákusek máte nejraději?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, dědapetr, coco před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Vzhledem k svému věku rakvičky a věnečky taky větrníky a pusinky.:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Dřív mi chutnaly rakvičky plněné krémem polité čokoládou a navrchu byla třešínka za 2kčs …pamatujete?
Nyní na dorty nechodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Od každého trochu,proto si kupuji minizákusky.Zhruba je to 1/3 velikosti běžného zákusku za 7,–ká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já mám ráda skoro všechno sladký,ale nemusím zákusky kde je moc krému a žádný piškot,nebo ty s vrstvou želatiny,ty taky nemusím.Nejraději větrníky,pražské koule,laskonky,jež­ky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Do cukrárny nechodím – ale plížím se tak, aby mne jistá osoba z domova neviděla.
Které zákozky mám nejraději? – kratší je vypsat které nemám rád, ale teď si nemohu na žádný vzpomenout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbysek

miluju Harleqin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano chodím mám ráda větrníky,krtka,pí­secký dort,je toho spoustu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Přímo do cukrárny chodím už spíš výjimečně – chutě na sladký mě většinou stejně přepadaj halvně doma, kde mám pod postelí krabici se zásobama :)
Ale milovala jsem náš gympl – sídlili jsme v jedné budově s učňákem, kde se holky učily na kuchařky a cukrářky. A cukrajdy v jídelně pak prodávaly svoje výtvory, mikrozákusečky, za symbolickou cenu. Dokonalá věc! Po obědě si vždycky půlka třídy natahala na odpolední vyučování hrsti zákusků a pak jsme to požírali, mnohdy i s učiteli. Jaj, to byly časy… Ze všeho nejvíc jsem milovala jakýsi sušenko/oříško­vo/karamelovo/že­lé trojhránky, z tý sušenkový strany potřený čokoládou. Ach bože, to byla slast! Ale od té doby jsem je snad nikde jinde neviděla. Neuvěřitelná škoda – jen jsem si na ně teď vzpomněla, začala jsem slintat jako Pavlovův pes…
Jinak si občas ráda dám karamelovej větrník, likérovou špičku, máničku nebo takový ty nepečený ježky. A rakvičky se šlehačkou, ale s tou fakt smetanovou, žádnou rostlinnou blajdou. Ty maj v mý oblíbený kavárně a tam neodolám skoro nikdy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kotě07

Ano, do cukrárny chodíme často s naší partou… Pokecáme… A pak jdem ven… nejradši mám asi větrníky a košíčky… MŇAAAAM!!! 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek