Avatar uživatele
majdule

Chodíte běhat, nebo jezdíte na bruslích a posloucháte přitom MP3?

Máte nějaký oblíbený mix nebo písničky? Jaké?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jádrohlod, tom004, suaeda před 4500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Neposlouchám nic, nedovedu se pak, co se týče kolečkových bruslí, soustředit, abych se někde nerozplácla.. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Žádné takové sportovní „sebevražedné“ nápady jsem neměl,asi proto si v klidu užívám důchod.Jediná aktivita je,denně procházka lesem,začíná téměř za domem (cca 5 km). A ten oblíbený mix,mi obstará lesní „havěť“. Nic lepšího,neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jádrohlod

Dnes ráno jsem na lesní cestě (povolení k vjezdu mám), chtěl jednu takovou posluchačku předjet.Když už jsem si myslel , že slyšela troubení a začal předjíždět, tak uhnula do středu vozovky.No, brzdím dobře, gumy zapískaly a to jediné asi uslyšela.Uhnula, zaťukala na čelo a vůbec nevěděla co se mohlo stát.A já raději jel dál.Byl jsem eád za nezkažený konec roku, to mi věřte!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Nechci skončit pod koly auta, vážně ne =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

Já chodím běhat s mp3 Pro mě je to tak lepší, protože mi to rychleji uteče, zabavím se u toho a víc se uvolním.Běhám v přírodě, takže to není problém, že by tam někde vyjelo auto…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neposlouchám. Ba naopak když vidím někoho běžet, jet na kole a podobně, často i na silnicích se sluchátky na uších, pomyslím si o nich své a lituji jejich duševního zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

beru si poslouchání na kolo i na brusle.
Mám ale hlasitost nízkou, tak slyším vše okolo.
A polouchám většinou radio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

S dětmi samozřejmě né 😁,ale když jdu pěšky,jedu na kole či bruslích sama,tak někdy ano. A jako terry nemám hudbu puštěnou nahlas,abych slyšela okolí,je to nebezpečné.
Miluji to,jsem zasněná,zcela mimo realitu a je mi fantasticky,jako bych byla v jiné dimenzi.Nikdy se mi nechce domů…čerstvý vzduch,příroda,klid a já…:-) Jsem s tím vším a milovanou hudbou naprosto uvolněná a odreagovaná. Je to má letitá,nekonečně slastná droga…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Podobnou kombinaci neprovozuji. A pokud vidím bruslaře na cyklostezce, či jiné pro to vhodné komunikaci tak to beru, ale na silnici jsou to hazardéři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

jsem na tom jak terry – jezdím na kole nebo na bruslích, ať už kolečkových nebo na ledních se sluchátky, ovšem s takovou hlasitostí, abych slyšela co se děje kolem.
Rádio poslouchám pouze na ledě, protože tam je menší šance neustálého rušení signálu, jinak dávám shuffle a písničky mi určují tempo.
Jinak opravdu nechápu jak někdo může mít puštěnou hudbu tak, že neslyší nic kolem, to bych musela ohluchnout…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Občas si beru mp3 na kolo,poslouchám Nightwish,Bon Jovi,Hammerfal a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek