bolak

Chodíte běhat?

Nebo aspoň běháte chodit? (to je takový ten styl, kdy vyběhnete z baráku a po dvou blokách už se vám nedostavá dechu a zbytek trasy raději dobelháte pěšky a před ostatními lidmi se tváříte že jdete jentak na nákup)

PS: Pokud už tu podobná otázka někdy zazněla, tak jí sem pravděpodobně dávám jenom proto abych z ní vyždímal body (to je snad každýmu jasný)

Nejlepší odpověď
barnajka

Běh moc nemusím – já radši obyč chůzi, případně kolo. Výhledově plánuju ještě inlajny a taky bych si ráda vyšplhala na nějakou tu horu nebo skalní stěnu, ale zatím na to není ani čas, ani parťák.
Teda parťák by i byl, ale nějak spolu nejsme časově kompatibilní. Bohužel ;)

Další odpovědi
led

Bývali doby, keď nebol problém svojich 5km.
Ale dnes? Asistencia sanitky s 1.pomocou je drahá. Nie som člen vlády, aby som si to mohla dovoliť.
Pozrite zábery z ranného behu amerických prezidentov – okolo ochranka v teplákoch, v pozadí sanitka…

terry

Teď už ne.

anonym

Co bych za to dala, kdyby se mi nedostavalo dechu az po 2 blocich ! Ja vlastne , kdyz vybehnu .. , tak uz to od sameho zacatku vypada , ze jdu na nakup. Nebo uz z nakupu a s nakupem ! 🙂
P.S. Vas tady za chvili zacnou podezirat, ze jste muj syn. Ja tady totiz od sameho zacatku tvrdim , ze jsem tady jen a jen kvuli bodum ( a tricku ) . To uz mam. :-p
Ani nechapu , pro co jineho bych tady mela jinak byt !
A ani se netajim tim , ze davam palecky jen tomu , kdo je dava me a plus tomu , koho mam rada. 🙂
Kdo me palecky nedava , tomu bych take nedala – nikdy ! 🙂
A nikoho se nebojim. Snad jen trochu Adminku. Ale ti jsou na me moc hodni. Tak snad budou hodni i na vas. 🙂

  • iv-

venkovan

Občas a rovnou sprint. Studený pot na čele, stažené půlky (pro lepší postavu, že) a když doběhnu do cíle, tak se samou radostí … . Však víte.

Drap

Nechodím. Už mám na běhání staré nohy.

led

  • iv- toľko provokujete s tým tričkom, ešte ho nemám (asi som bola zlá), ako ho získať? Budem dobrá a možno aj začnem zase behať…

anonym

Led , vy jste nepoucitelna ! To ja jsem si o tricko napsala uz hned prvni den pri prihlaseni. ! 🙂 Zatim ho mam porad ale jeste v igelitu. 🙂
Ted tu zustavam , protoze doufam , ze se Adminkove hodi pres kapsu a pridaji i kalhoty ! 🙂 -iv-

led

Tak si počkám na komplet :)
A potom si hodíme Plzensko-Bratislavský maratón…

anonym

Ne ne ne . Ja prijedu do Brat. vlakem , pak zase odjedu a vy pak za tim vlakem za mnou pobezite az do Plzne ! 🙂 -iv-

led

:)