Avatar uživatele
bolak

Chodíte běhat?

Nebo aspoň běháte chodit? (to je takový ten styl, kdy vyběhnete z baráku a po dvou blokách už se vám nedostavá dechu a zbytek trasy raději dobelháte pěšky a před ostatními lidmi se tváříte že jdete jentak na nákup)

PS: Pokud už tu podobná otázka někdy zazněla, tak jí sem pravděpodobně dávám jenom proto abych z ní vyždímal body (to je snad každýmu jasný)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, hanny 2, barnajka, anonym, rosinka před 4527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Běh moc nemusím – já radši obyč chůzi, případně kolo. Výhledově plánuju ještě inlajny a taky bych si ráda vyšplhala na nějakou tu horu nebo skalní stěnu, ale zatím na to není ani čas, ani parťák.
Teda parťák by i byl, ale nějak spolu nejsme časově kompatibilní. Bohužel ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Bývali doby, keď nebol problém svojich 5km.
Ale dnes? Asistencia sanitky s 1.pomocou je drahá. Nie som člen vlády, aby som si to mohla dovoliť.
Pozrite zábery z ranného behu amerických prezidentov – okolo ochranka v teplákoch, v pozadí sanitka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Teď už ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co bych za to dala, kdyby se mi nedostavalo dechu az po 2 blocich ! Ja vlastne , kdyz vybehnu .. , tak uz to od sameho zacatku vypada , ze jdu na nakup. Nebo uz z nakupu a s nakupem ! 🙂
P.S. Vas tady za chvili zacnou podezirat, ze jste muj syn. Ja tady totiz od sameho zacatku tvrdim , ze jsem tady jen a jen kvuli bodum ( a tricku ) . To uz mam. :-p
Ani nechapu , pro co jineho bych tady mela jinak byt !
A ani se netajim tim , ze davam palecky jen tomu , kdo je dava me a plus tomu , koho mam rada. 🙂
Kdo me palecky nedava , tomu bych take nedala – nikdy ! 🙂
A nikoho se nebojim. Snad jen trochu Adminku. Ale ti jsou na me moc hodni. Tak snad budou hodni i na vas. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Občas a rovnou sprint. Studený pot na čele, stažené půlky (pro lepší postavu, že) a když doběhnu do cíle, tak se samou radostí … . Však víte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nechodím. Už mám na běhání staré nohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

  • iv- toľko provokujete s tým tričkom, ešte ho nemám (asi som bola zlá), ako ho získať? Budem dobrá a možno aj začnem zase behať…

před 4527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , vy jste nepoucitelna ! To ja jsem si o tricko napsala uz hned prvni den pri prihlaseni. ! 🙂 Zatim ho mam porad ale jeste v igelitu. 🙂
Ted tu zustavam , protoze doufam , ze se Adminkove hodi pres kapsu a pridaji i kalhoty ! 🙂 -iv-

před 4527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tak si počkám na komplet :)
A potom si hodíme Plzensko-Bratislavský maratón…

před 4527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ne ne ne . Ja prijedu do Brat. vlakem , pak zase odjedu a vy pak za tim vlakem za mnou pobezite az do Plzne ! 🙂 -iv-

před 4527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

:)

před 4527 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek