nikole

Chodit na masáže v těhotenství?

Je vhodné v těhotenství chodit na masáže? Chodívala jsem jednou pravidelně jednou za dva měsíce a celkem mi to chybí. Jsou nějaké speciální pro těhotné? Jsem z Prahy.

Odpovědi
Nikkol

Byla jsem v těhotenství na thajské olejové masáži přímo pro těhotné a bylo to fajn. Kamarádka je asi v 7 měsíci a chodí na ní taky a pravidelně, tak bych se toho nebála. Jen jde o to , dobře se s nima domluvit.

Barbora9

Já chodím na Shiatsu masáže, které jsou vhodné i pro těhotné a naprostá spokojenost. Takže doporučuji. http://www.acen­trum.eu/shiat­su-masaz