Břetislava

Chodím ráda lesem na procházky.Nyní už se bojím přepadení.Psa nemám. Poraďte, co koupit na obranu při napadení.Díky.

Nejlepší odpověď
Kuře

Pepřový sprej.

Další odpovědi
Drap

Nic, pokud tě někdo bude chtít přepadnout, tak v podstatě ti nic nepomůže, protože potom je na každou zbraň a jakýkoli ochraný prostředek málo času. Snad by pomohlo navštěvovat nějaký kurz sebeobrany. Na druhou stranu, nevím kam do lesa chodíš, ale pokud les neni někde blízko velkého města, tak je tam několikrát bezpečněji než ve městě.

www

Alespoň ten sprej jak píše Kuře.
Budeš se cítit bezpečněji, což je první předpoklad k úspěšné obraně!
Psychologie obrany

MD House

Pokud si z Ostravy a si hezká tak bych ti delal bodyguarda :D

Zdroj: http://hudbaje­droga.wz.cz/

lexx

Tak se raděj těmto místům vyhýbej, tam se mnohdy neubrání ani dospělý chlap.