vevinka007

Chodím divně. Prostě lýtka dávám od sebe „Do véčka“. Čím to je?

Jsem plnoštíhlá, mám tenčí lýtka než stehna.
Ostatní říkají, že divně chodím. Prostě lýtka dávám od sebe „Do véčka“.
Čím to je? Děkuji.

Nejlepší odpověď
da ny

Já také, zase jinak 🙂
Něco může napovědět podiatrie:
http://www.med­sport.cz/podi­atrie.html
http://www.po­diatrie.cz/
Část RHB „nauky“ tvrdí, že chůze a její styl je člověku dána do vínku (vrozená) a nikoho nelze načit chodit jinak. Takový člověk si musí vědomě chůzi hlídat.
Podiatrie tvrdí, že pokud se človíček včas naučí „správné“ chůzi, nemuselo by být tolik problémů a následných bolestí /skolióz páteře a zad.
Problém bývá zakuklen i v kyčlích.
Pro silná stehna nemůže mít člověk při chůzi (ve stoji) kolena vždy u sebe – V.
Chodí tak ovšem i dívky se „štíhlými stehny“.
Například pro hyperlaxicitu kloubních vazů a následnou hypermobilitu je zcela příznačná chůze a stoj s nohama do X (zvláště u dívek a žen).
Všimněte si na ulici, kolik žen (i elegantně oblečených a v lodičkách) chodí naprosto „nemožně“ :) = šmajdají, plácají špičkama nohou do sebe-paty od sebe, div nezakopnpu, alespoň 1 nohou /typické u skolióz/.
Kolik dětí má špatnou chůzi a obuv (chodí a běhají po špičkách).
O mužích nebo óčkách ani nemluvě… 😉
Chůze se mění též díky různým zdravotním obtížím. Ulevujeme si…
Důležité je, že chodíte a pokud bezbolestně, jásejte a radujte se
z každého kroku :)))))
Jestliže Vás ostatní pozorují natolik, že si neodpustí komentář, odešlete je kamsi…
Určitě také nechodí vzorně a předpisově.
Pokud Vás to velmi trápí, poptejte se , zjistěte si informace, navštivte odborníky
(ortoped, podiatr apod.).

Další odpovědi
mosoj

Až budeš mít stehna tenčí než lýtka, pošli fotku.

Questman

Zajdi si k doktorovi a svěř se mu se svým problémem. Ten rozhodne, je-li problém v tvém těle či v tvé mysli a podle toho tě buď pošle na kliniku k lékaři přes nohy (název opravdu nevím :D ), nebo k psychiatrovi, nebo ti prostě s úsměvem oznámí, že tví „ostatní“ by měli jít na oční :)

redy

Makat na stehnech trochu zhubnout,určitě sou nějaký cviky.
To bude dobrý neboj 🙂

Beer4Real

Máš prostě divné, křivé nohy. Narovnej si je ve svěráku.

pondělí

Říká se,že chůze prozrazuje lidskou povahu,,ale hlavně napovídá o sexualní povaze choditele,,takže nevadí,že člověk pajdá důležitějši je vlastní spokojenost

brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/divne-chozeni