redy

Chodili jste rádi do školy?

Do školy jsem chodila ráda první týden v září, potom těsně po Vánocích a taky v červnu, kdy už vzduch pěkně voněl prázdninami.

Nejsem bohužel studijní typ.

A vy? Rádi neradi – děkuju

Nejlepší odpověď
briketka10

Moc ráda. A do všech. Na učňák. I na ekonomku.
Jen kvůli legraci, protože učení mi šlo samo 😁
.............­.............­...

aqirixuqwert

Je tu jen Registrovaný, ale i tak by mohl vědět,
že upravení odpovědi – neznamená ji celou od
základu změnit.

Další odpovědi
anonym

chodil jsem nerad, ale dnes už vím, že to bylo lepší, než chodit do práce a nestarat se o nic, jen o školu a koníčky.

Rocker

Jako žáka mě to moc nebavilo,teď tam jako školník chodím rád.Dokonce ve škole i bydlím:-)

GM

Do školy jsem moc ráda nechodila, ale dnes bych tam byla ráda.

Rokio

Do školy jsem chodil rád. V maturitním ročníku jsem už chtěl místo školy raději pracovat a třetí ročník mi přišel jako utrpení kvůli vysoké náročnosti.

Základní školu jsem měl ale rád a začátek střední. Na základní škole mi jenom vadili negativní vztahy, které panovali na ní, ale učení bylo lehké.

aqirixuqwert

Škola mě nebavila, možná proto, že jsme se tam nic neučili a chodil jsem si to jen zbytečně odsedět :(