panxnotdead

Chodili jste rádi do školy?

Nejlepší odpověď
briketka10

jo byla tam sranda a kamarádily s náma kluci, tak proto :DD
Doplňuji:
měkký „i“ já češtinář !!

Další odpovědi
Michal Kole

Kvůli tomu, že se něco dozvím to se mi líbilo, ale spolužáky jsem nesnášel a oni někteří i mě, a holky na mě chodily bonzovat že jsem úchyl.

Děda Louda

Docela jo, stejně se tam muselo. Ale mnohem raději jsem chodil ze školy.

pizlicka

NE.

mosoj

Ano , hlavně když tam byly hezké holky !!!!

Drap

Celkem ano, byla tam zábava, kamarádi.....­........

quentos

Ano, dával jsem to náležitě najevo a spolužáky tím vytáčel :{))>

BANAN93

ne ,ale raději než do práce :D

Lucijej

Co se týče základky tak tam jsem chodila poměrně ráda, na gymplu to bylo trochu slabší (musela jsem vstávat o hodinu dříve kvůli dojíždění, brr), ale na vejšce jsem si užívala, sice to byla makačka, ale bavilo mě to, teda až na zkouškové :o)

zzzzz

Na základku se mi moc chodit nechtělo, ale gympl byl super. Byl tam perfektní kolektiv.

bolak

Chodil jsem do školy rád jen případě, kdy sem se šel omluvit že nepřijdu.

Jinak sem v domě smrti (jak jsem školu nazýval) moc času netrávil, viz zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prestup-na-jinou-stredni-skolu

manon

Objektivně vzato, byly i dny, kdy se mi tam zrovna moc nechtělo :) Nemilovala jsem psaní čtvrtletek a zkoušení. Ale na kamarády se člověk těšil každý den a s nimi a s legrací se i ty méně příjemné stránky zvládly líp. Nejhezčí jsou pak vzpomínky :)

david22

Byly i dny, kdy se mi do školy chtělo.

Damiana

Už jsem to tu kdysi psala…
Základka pruda, střední nuda, vejška super.
Ale je fakt, že když jsem byla na střední, tak jsem se do školy těšila kvůli jednomu učiteli ááž moc…:-)