Zlatý

Chodili jste, nebo ještě chodíte do školy na poslední chvíli? Nebo 30 min před tím, než se otevřou hlavní dveře?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Chodím na poslední chvíli, ale občas se nezadaří a přijdu až po poslední chvíli.

Další odpovědi:

Stříbrný

Chodím v 6:40 odemykat třídy a v 7:40 vpouštím děti do školy.

Zlatý

Nebudete věřit, ale jako středoškolák jsem se dostavoval na vyučování dvě minuty a někdy i méně, před zvoněním. Jednalo se o internátní školu, přičemž jsme se vzdělávali, bydleli i stravovali ve stejné budově. Tehdy bylo pravidlem, že čtvrtý ročník měl učebny bezprostředně vedle pokojů intru, takže do tříd jsme přecházeli "last minute" v pantoflích a s rukama v kapsách. Jídelna byla o dvě patra níže, což umožňovalo toto "naše panství" opouštět je při randění /a někdy ani to ne/ a za zábavou. Domů jsme jezdívali jednou za čtrnáct dnů. Ovšem pozor, nepanovala zde žádná anarchie, nýbrž přísný téměř vojenský režim, který se bez výjimky vztahoval také na holky.

Pokročilý

asi tak 10 min před začátkem hodiny. někdy se ale poštěstí a zaspím i celou hodinu.

To není nejhorší, až tě budou budit 15 minut před zkouškou, to je teprve fofrník.

Zlatý

Zásadně na poslední chvíli. Všude.
Čekání mi přijde jako proflákaný čas.
Ale před školami vidím děti postávat už před 1/2 8. Asi nemohou nedočkavostí dospat.

Zlatý

Na gymplu jsem byl známý tím, že jsem chodil již mezi 6.45-7.00, a to i tehdy, když se učilo až od osmi.
Do práce jsem zkraje chodíval s 20 min. předstihem - kde jsou ty časy. Poslední dobou nějak nestíhám a chodím přesně načas ;{)>

Bronzový

Na střední jsem jezdil autem a vždycky jsem dorazil včas, klidně 20-30 min před začátkem. Teď, když jsem na VŠ a před školou chodím do práce, tak kolikrát přilítnu na poslendí chvíli...

Bronzový

Jelikož dojíždíme s klukama busem, tak jsme ve škole zhruba v 7:35 a zvoní už v debilně v 7:50... Na ten bud teda chodím úplně přesně, navíc to mám pár kroků hezky od baráku :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.