Chodili jste do tanecnich ? Ja jo- ale vubec mi to neslo a zustalo mi to. :-( -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chodil. Ale hezčí holky byly jinde, takže z toho asi po dvou návštěvách jaksi sešlo :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Ne. Když byl čas na taneční, zajímali mě psy, koně a knížky, takže jsem odolala mámě, která chtěla, abych tam chodila. Já prostě nechtěla. Pak přišel úraz kolene, několik let s ortézou, holemi, dvě operace.... A dnes mám manžela, který tančit umí a pláče, co za dřevo sebou tahá po parketu. Neumím ani základní kroky, akorát šlapu zelí. A mrzí mě, že jsem tenkrát nechtěla.

Stříbrný

bohužel ne =( vždycky jsem chtěla, ale než jsem zjistila že je ten den zápis, tak bych byla asi šedesátá náhradnice... za to NĚKTEŘÍ tam byli i třikrát!!! =( Strašně mě to v té době mrzelo, že někdo je tam už po třetí a já nemůžu ani jednou, protože oni zaberou všechno místo...
Takže tancovat umím akorát valčík a waltz, který jsme tancovali na předtančení na maturáku...

Zlatý

Nechodil nebyl čas.Byli jiné zájmy.

Zlatý

Na základce jsme navštěvovali kurz předtaneční a společenské výchovy,bylo to bezva,ti "učitelé"taky byli fajn.
Hrozně ráda vzpomínám na tanečky,kdy si pro mě chodil kluk co byl o půl hlavy menší než já-dělalo nám dost problém,když zvedl ruku a já se měla pod jeho rukou otočit tak jsem musela vždy poklesnout v kolenou,abych se vešla.A taky když jsme se snažili tančit polku měli jsme obkroužit v tanečním kroku sál,tak bůhvíjakou záhadou jsme vždycky,ale vždycky skončili vprostřed sálu,protože jsme kruh zmenšovali a zmenšovali...Pak jsem ho za pár let potkala na koupališti,to už byl o hlavu větší než já.

Bronzový

Jo a vyhráli jsme s partnerkou závěrečnou soutěž.

Bohužel jsem pak už nikdy netančil, vždycky jsem se na plese ožral dřív, než začali hrát.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.