ivzez

Chodí vám z Odpovědí upozornění ohledně odpovědí na otázky nebo o doplnění otázek, na něž jste odpověděli?

Včera jsem položila jednu otázku, dnes druhou.

Včera mi asi po půl hodině přišlo oznámení o doplnění odpovědi
na otázku, pak přišlo upozornění na dvě odpovědi, na třetí nic.

Dnešní otázka už má pět odpovědí a zatím jen jedno upozornění…
Upozornění na vnitřní zprávu přišlo také se zpožděním.
Nic jsem tu v nastavení neměnila… Napadá vás, v čem by to mohlo být?

Odpovědi
anonym

I já dostávám do emailu odpovědi i doplnění se zpožděním. Taky mi to nedělalo, až počátkem minulého týdne to začalo. Pravděpodobně to bude způsobeno mezi serverem odpovedi.cz a emailem. Dokonce i smazané otázky „jistého“ uživatele mi přišly snad s měsíčním zpožděním.

Mc Merkurion

jo,chodí,vcelku včas…
(jo,ale je to v jedný zprávě,jen se obnovuje a doplňuje)

gecco

Chodí, ale já to moc nesleduje…
😉

ivzez

Zatím si chci ponechat možnost vstoupit do otázky,
proto jenom sem – snad si to tu někdo přečte.

Upozornění na nové odpovědi mi chodí se zpožděním 30 až 50 minut,
někdy dorazí jen upozornění na doplnění odpovědi, na některé odpovědi
mi nedorazí nic…

Mc Merkurion

mě v řádu do 2–3 minut…

briketka10

Dřív mi chodilo do IP jen smazané
od Jugara, jinak dnes už žádné a
do e-mailu někdy v dubnu 2014

Mc Merkurion

na smazaný ses neptala,tam je to horší (a to je hodně lichotivě řečeno)…