Chodí někdo na Zumbu? Baví vás to? Jaký na to máte názor?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud máte rádi latinskoamerické tance (mambo, salsa, merenque..), určitě si přijdete na své. Je to bezva odreagování. Chodím jednou týdně, těch 20 Kč (vesnická cena) mě nezabije.
A mezi dvěma lekcemi si tancuji i doma, ale s lektorem je to lepší, já si různé kroky, variace prostě nepamatuji....
Doplňuji:
3000,-? Nevím, kde bydlíte, ale mě to přijde drahé.... Ve vedlejším městě (70tis. obyvatel) mají lekci za 70,- --> a půlrok by vyšel na necelých 1700,- - na to jsem neměla, proto jsem se těšila až zumba dorazí i k nám na dědinu...
Jsem blázen do tance, takže jsem si nechala koupit knížku zumby s DVD, kde jsem si myslela, že si pustím videjko a budu tančit, jenže je tam videoukázka pár základních kroků a pak několik písniček (hudba,ne s videem), ale kroky jsou napsané jen v knížce... to je blbé.... ale "řádím" i tak, podle sebe....

Další odpovědi:

Zlatý

Nechodím. Já mám doma tolik práce a lítání okolo dětí a domečku, že žádné podobné tajtrlení nemám zapotřebí,,no ještě abych za to platila.. To si pustím hudbu a v ritmu uklízím....Mám uklizeno a figuru zformovanou..
Doplňuji:
No vidíte Popelko,tak u Vás je to takhle levné,,, nejstarší dcera zrovna včera žadonila, ať jí zaplatíme kurz na 6 měsíců, že je to akční cena,,,no nevím stojí to 3000,- + si musí zakoupit nějaké DVD na cvičení na doma. Tak jsem jí vrazila do ruky smeták a kýbl a pustila jsem jí k tomu rádio....

Zlatý

Zumba vás chytne, to je prostě pecka, rytmus , pohyb, hudba vše dohromady-nerozlišuje se věk či pohlaví-přijde kdo si chce zařádit.
Sice někdy dost hlučná, ale zkuste to.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Našla si nějaký kurz v Praze,,vzhledem k tomu, že jsem jí to neschválila, tak ani přesně nevím o co šlo.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.