madmansimon

Chodí mi zprávy o nějakém peněžním převodu z Western Union. Nevíte, co s tím?

Jednou za čas mi příjde zpráva: „Zprava od Western Union: NGYUEN THI HIEN jiz vyzvedl Vas penezni prevod. Dekuji!“ nikdy jsem o tom neslyšel a už to chodí nějakou dobu. Kredit mi to neodečítá. Číslo odesílatele je nedostupné a je označeno jako „Info“. Nevíte co to je? Popřípadě jak se toho zbavit?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Možná si spletli tel. číslo a zadali tam Tvoje. Tak to chodí Tobě. Kontaktuj českou poštu, která s nima má smlouvu. (případně přímo WU).

Další odpovědi
štamgast

Zajdi si k operátorovi, oni ti to zablokují.