Chodí do plaveckých bazénů i sociálně nepřizpůsobivý občané a za jakým účelem?(nemám na mysli dělat bordel a plavat)

Nejlepší odpověď
baghira

Někteří z nich tam určitě chodí obdivovat plavající ženy.

Další odpovědi
anonym

Ti zbývající, které baghira nejmenoval, konečně vyslyšeli apel sociálních sdružení o vlastní aktivitě a jsou natolik ohleduplní vůči státnímu aparátu, že se mu snaží ulehčit tím, že nečekají až se k nim složitými a nákladnými cestami dostane sociální podpora z pomyslných kapes daňových poplatníků, ale uvědoměle a iniciativně si do těch reálných kapes sahají sami v šatnových skříňkách a štědře se nabízejících, odložených svršcích všelikých plaveckých zařízení.
P.S. V rámci rovnoprávnosti, se i na onu nejmenovanou minoritu vztahují stejná mluvnická pravidla jako na majoritní společnost, takže není pražádný důvod je privilegovat tím, že bys jim i v množném čísle propůjčoval výsadu ypsilonu („nepřizpůsobiví“).

Zdroj: Kriminální svodky za posledních 20 let.