zjentek

choděj tady i vietnamci?

Doplňuji:
mosoj: problém??? O čem to píšeš?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano pár jich zde bylo. Hlavně školáků.
Máš problém ?

Další odpovědi
anonym

No to, že už máš více bodů než já, bych si myslel, že dokážeš otázky lépe formulovat.
Podle mého by Tvoje otázka měla znít „CHODÍ ZDE NA TENTO SERVER I OBČANÉ VIETNAMSKÉ NAÁRODNOSTI?“
Takhle jsme já ( a možná že i jiní) to pochopili tak, že jestli ti vietnamci chodí tady okolo (ale já jsem ze staré školy a slovníku mladých už nerozumím, protože nedokáží jasně formulovat otázku.Podle mně mají malou slovní zásobu.)

anonym

Za prachy nebo za body jak kdo,podle toho jestli jsou vánoce nebo ne,ale když někomu nerozumíš,tak se dej na esoterismus(vnitřní mluva) nebo okultismus(skrytý význam),jinak ti pomoct božuhell nemohu,stačí tak?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­soterismus

marci1

Samozřejmě. Namátkou : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzou-me-rodice-vyhodit-kdyz-jsem-nezletily

zjentek

marci1: no to si děláš kouzy ..tak jako u tý odpovědi ocka, tak jsem se dlouho nenařřehhtal

marci1

🙂

gagaga

Làm thế nào tôi có thể giúp ?

  • iv-

zjentek

čendo, dla ciebie:
http://www.mi­ejski.pl/slowo-Stul+pysk

gagaga

;X

gagaga

przepraszam
;(

zjentek

ne e, to bylo pro čendu, ne pro tebe ..špatně jsem zadal, klídek

gagaga

no prosim..a ja kvuli Vam uz ctvrt hodiny trpim :

nevolnost od žaludku, průjem, snížená chuť k jídlu, sexuální dysfunkce, nespavost, napětí, bolest hlavy ..

zjentek

tak ale ta dysfunkce, ta není kvůli mě, že ne .to už podle všeho trvá dlouho, né? Zato s tou chutí k jídlo tomu věřim, ta, soudě dle historie, ti fungovala správně ;x

gagaga

no prave..ta ctvrt hodina bez jidla byla pro me z toho vseho nejhorsi !

arygnoc

  • iv-

„nevolnost od žaludku, průjem, snížená chuť k jídlu, sexuální dysfunkce, nespavost, napětí, bolest hlavy ..“

dobre som ja vedel, prečo sa už neženiť !!!

;-Q

gagaga

nojo vlastne :)
ja myslela, ze je to diagnoza deprese, a ona je to pritom diagnoza manzelstvi !
:)
ja budu mit klidne vsechno..ale toho zradla se nevzdam !
:p

mosoj

Iv, nyní jsem četl že zrcadla se nevzdáš.......