bolak

Choděj černoši do solárka?

Odpovědi
FreddieR

Ti se nepotřebují opalovat. Jsou černí už od narození :)

Damiana

Záleží na tom, jak moc jsou černí. Někteří možná touží po tom mít naprosto dokonalé noční mimikry, co já vím… Nebo jsou opraváři nebo distributoři těch přístrojů, tak to chodí… Ale …Solárko nejen opaluje, ale také pomáhá léčit akné, neboť i záření z lamp kůži vysušuje (stejně jako sluníčko). Takže pokud má i černoch problémy s kůží, trápí ho pupínky apod. asi v solární vaně o moc víc neztmavne, ale pokožce to pomoci může.
Jo, teď jsem si ještě vzpomněla na sousedy mé maminky, rodinu Černých (ale my jim říkáme černoši). Tak to jsou škrti, ti nechodí.

honza19hk

chodit tam můžou ale bude jim to k prdu.