Avatar uživatele
anonym

Chlebník a jiné dózy z umělé hmoty z předváděček

Na předváděcích akcích nabízejí chlebníky,mísy na kynutí těsta a různé misky ze „speciální“ umělé hmoty.Prý velice výborné věci.Máte někdo zkušenosti s používáním těchto věcí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Známá to hodně používá, budou ty dózy asi dobré, ale řekla bych, že to mají dost předražené. Já bych do toho nešla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
holčička

Já si myslím že je to zbytečné akurát to zbytečně předražujou.Jednu dobu jsem na přadváděčku tuperware chodila a také jsem si kopila par výrobků:např jsem si kopila kraječ ne cibuli ale jenom se válí.prt je jednodušší jí nakrájet a kydž si to nakrájím sama mám to výhodnější, a kopúila jsme škrabku ktera se mi zkazila a nechtěli mi ji vyměnit ani vartit peníze.Myslím si že nejazručenější metody jsou trošku ty straší nemylím uplně ale jenom trochu.Prt tak budou lidi líní udělat to normalně.Zkuste uvidite ale ja sjme žadne zmeny nepostřehla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Nemám sice zkušenosti s chlebníkem,ale nedoporučoval bych,nechat se ukecat ke koupi.Když jsou tyto věci tak skvělé,proč se tedy musí tak snažit vám je „vnutit“,lidé by jim sami měli „trhat ruce“ nemyslíte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nabízení smetí do kuchyně kde už je vše ze speciální hmoty je užitečné. Musí se to prodat a rychle. Na podobné věci má dost lidí peníze a tak dotují klauny s umělohmotným smetím. Jsou zde na světě ještě starší a funkční doplňky ze dřeva, třeba po babičce, po mamince.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Já to nekupuju,je to „krám“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslíš tupperware? Osobně si myslím, že to je předražené. Možná je něco šikovné, ale myslím, že poměr ceny a výhodnosti výrobku není moc výhodný. pro spotřebitele.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek