Rylon

Chlazeni u notebooku…

Mám takový problém. U notebooku (DELL Latitude D620) se mi po 10 až 20 min ho musim vypnout protoze se zacne neuvěřitelně sekat a ukazuje se mi že CPU pracuje na 100%, i když nic nedělám, jenom leží na stole.
Tak myslím že je to chlazení protože je vždycky „úplně jako topení“ a vůbec nefouká. A když ne tak čím?
Doplňuji:
Jo a jeste zacnou pres displej blikat čáry (modré, červené a bílé).

Nejlepší odpověď
anonym

Do odkazu jsem hodil video návod na rozebrání a následné složení, pravděpodobně bude zanesený ventilátor prachem.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=138P6HG­VONs&feature=re­lated

Další odpovědi
Sůwa

Podle dotazu soudím, že velký odborník na hardware nejsi, tak bych doporučila obrátit se na servis. I kdyby ti tu někdo vysvětlil příčinu, stejně ji sám těžko odstraníš. To není žádná hanba, každý nemůže umět všechno 🙂.