Chlapi, po kolika pivech jdete poprvé ?!

Jistě, i ženy jsou rekordmanky, ale neměl jsem tu možnost je …

Nejlepší odpověď
quentos

podle toho co – močit, nebo zvracet?!

Co se týče toho prvního, tak většinou již v průběhu prvního. Někdy ale dám i dvě a nic – liší se to případ od případu…

Další odpovědi
marci1

Nejsem chlap, ani rekordmanka, ale chodím už před prvním. 🙂

Stejná otázka jako quentos.
Močit, nebo zvracet?!
Močit tak po třetím kousku a zvracet nikdy, protože po čtvrtým přecházím na whiskey a to by bylo barbarství vyzvracet.

anonym

v létě po čtyřech, od podzimu po 7 – 8 a je to dobré, mám z toho radost.

anonym

Jak kdy – jsem-li žízniv až ´vyprahnut´, klidně po 10. Běžně někdy okolo pátého. A občas odcházím po čtyřech (je myšleno připnutí ´předního náhonu´).
Rekord – kdysi jsem si na tom i zakládal, mám15, na chmelu.

arygnoc

mám radšej víno, i keď dobrým pivom nepohrdnem, ale tak tretinka po obede postačí.

takže – uprednostňujem skôr chuťový zážitok, ako množstevný (i keď za večer sa toho vínka dá vypiť dosť – ale každý pozná [mal by] svoje medze).

dúfam, že množstvá, ktoré tu páni spomínajú (15 pív za ako dlho?), nie sú vypité do prvého použitia wc.

jpau

Po třetím a pak periodicky po každém dalším.

lota

Za ženy – taky bohužel už po prvním.:-)

anonym

quentos, myslím tím to první,protože pokud piješ ty sra*ky, mimo Budvar 12, zvracím i já!

anonym

Doufám, že to není urážka na Quentoše, páč slušní lidé pijí i lepší piva.

anonym

Absolut, ale nevím co pije?

anonym

Quentoš, co piješ? Já vím že Starobrno. Moje značka je Zlatopramen, nejlepší ze všech piv.

quentos

kdepak starobahno. Krakonoše

anonym

mowla, nechci tě zostudit, ale já mám rekord 27 kousků a v hospodě! 🙂