Chlapi, máte spočítané schody, které, pokud máte službu, myjete?!

A nedal by se někde sehnat manuál na mytí schodů ?! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám službu, nemeju schody…
Ale dokud jsem ´službu´ mívával, i schody jsem mývával. A měl jsem je i spočtený – 2× 13.
Manuál? – nevím, já to vždycky vzal smetákem shora dolů, poté hadrem – opět shora dolů. A pak jsem počkal, až uschnou, abych se mohl vrátit…
😉

Další odpovědi
Nuk nuk

Já tedy nejsem chlap, ale nevšimla jsem si, že by ten můj někdy myl schody. Doma je nemáme a v práci má na starosti trochu jiné věci. Obávám se, že kdyby po něm někdo chtěl, aby umyl schody, tak s ním nejprve rychle vymete :D

elektrikář

Na vojně jsme kamenné schody myli vylítím kýble vody nahoře a hadrem se přebytečná voda pokud sama neodtekla setřela. Tam se tradovalo co je mokré to je čisté.