Avatar uživatele
anonym

Chlapi, jste věrní ?

Jste věrní jedné značce cigaret, stejnému druhu piva (lihovin) či dokonce typu auta, nebo to střídáte jako ponožky?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap, Sůwa, kavac, petra15 před 3721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Věrný nejsem.Nekouřím, takže cigarety nekupuji, ale pivo střídám podle toho jaká je zrovna v marketu sleva na tu, kterou značku.Lihoviny také piju, podle ceny nebo kdo mě co nalije (chodím po vesnici zabíjet zvířata, takže vždycky nějakého panáčka dostanu od práce).Vína si taktéž nevybírám, piju to co návštěva přinese nebo to co dostanu k nějakému výročí.
Auto mám už od r.1986 Š120 a nevím jestli si ještě někdy nějaké koupím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jsem spíše konzervativní, takže v těchto případech věrný

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

věrný ..zejména tedy přírodě a jejím produktům a materiálům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Zatim ano, ale z financnich duvodu je cim dal vetsi prace nepodlehnout. Kouril jsem davidoffky a nez bych slevil radeji jsem pred deviti lety prestal. Pivo piju plzenske, tak bych nerad, aby to dopadlo stejne. Ale je pravda, ze jsem to omezil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dříve to byl mobil značky Nokia. Dnes bohužel víme jak to dopadlo. Ale jinak pokud mi něco vyhovuje a jsem s tím spokojen tak ano. Pivo mám také delší dobu jedno v oblibě. A není to, jak se říká od komína, tedy místní. Dále jedna značka motorek. Atd. Prostě, když si na něco zvyknu a nezhoršuje se proti jiným značkám kvalita, tak jsem věrný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek