gecco

Chlapi, dovedete si představit „silvestrovské útoky“ a vy jen stojíte ‚opodal‘???

Je spousta způsobu, jak zabit holýma rukama – já tam být, su vrahem…

Nejlepší odpověď
fcoop

Jedna z nejhorších věcí na tom všem je skutečnost,že to celé něco velmi vážného znamená a nebýt Netu,ututlalo by se to.Další velmi silný varovný signál je reakce mocných,ta snaha o zlehčování a odvádění pozornosti jinam.
Byl tam bezmocný chlápek s manželkou a 16.letou dcerou........musel přihlížet tomu,co se dělo.........­.........tomu to zřejmě nikdo nevysvětlí.
A to máme leden.
Co bude na jaře,v létě,až začnou ženské chodit nalehko?

Další odpovědi
Kepler

Mít zbraň, na místě bych tu tmavou škodnou odstřelil.

anonym

Těžko říct, někomu se sevře pěst, někomu prdel.

jpau

Rostoucí množství případů, na který narážíš ve mě posiluje představu o zbrojním průkazu a patřičném nářadí.

„Dřív existovali silní a slabí, Samuel Colt to srovnal.“

Mc Merkurion

… nedělejte komára z velblouda,dyť teta Merkelová říkala,že jsou hodní,měli byste si je vzít domů,pak by nezlobily: http://www.zvra­ceny.cz/video/71188-jeste-vetsi-blbec-nez-jsme-doufali/

VeRe1983

Protože nejsem bijec, ani nemám zbrojní průkaz, případně zbraň tak bych se snažil s drahou polovičkou odejít do bezpečí a odtamtud zavolat policii. Přiznám se, že mě ta zpráva zaskočila v mnohých ohledech. Z hlediska neschopnosti policie a politiků adekvátně reagovat, věc pojmenovat a prošetřit. Z hlediska činu samotného, který byl nelidský a brutální. Z hlediska společenského vnímání uprchlíků, které je všechny apriori hodí do jednoho pytle. Bude se řešit apriori etnikum násilníků. Když do Prahy přijedou mladí lidé se Skandinávie a v rámci pitek tu poničí majetek, dopustí se násilí, tak to řeší maximálně nejbulvárnější média víkend a vyšumí to. Tohle bude rezonovat médii a společností dlouho. I zdejší názory o něčem vypovídají. Nikdo by asi nechtěl střílet dánské opilé studenty, kteří dělali v Praze virvál. Sáhněte si do svědomí a opravdu si přiznejte, kolik „severských nájezdníků“ byste tehdy byli nejraději zastřelili. Je tu někdo? Ale slušného uprchlíka by někteří stříleli hned. Je to zevšeobecňování, jako kdyby Češi měli v cizině nálepku třeba podle Krejčíře, Koženého. Také by mnozí jistě skákali metr a řvali. Správně, protože kolektivní vina je nesmyslná.

Agneta

Včera jsem slyšela, že v Kolíně podalo už 516 žen trestní oznámení:D

gecco

No jo – to tam policajti pěkně potento…
😉

gecco

fcoop – „bezmocný chlápek“…
A právě to mne zaráží…
Být na místě toho chlápka já, mají někteří z útočníků vyražené oči, rozdrcené hrtany, roztržené nosy, někteří by byli mrtví (když prstem skrz oko narušíš mozek, je to hned)…
Prostě to nechápu…

gecco

Barbakane, i kdybych prdeli stipal radlovaci drát, něco takového nepřipustim…!

Asi su vztekloun…
😉