Chlapi, co vy a „suchý únor“?!

Nejlepší odpověď
Hans51

Než jsem si stačil této kampaně všimnout, porušil jsem pravidla 😁 navíc bude o víkendu masopust, takže bohužel, možná příští rok 🙂

Další odpovědi
quentos

Na něj kašlu zvysoka…
Měsíc bez piva a slivovice? Co na to chudák moje trávení?!
Měsíc bez vína? Co na to chudinky moje krvinky?!

… proč bych ho držel, když mám na to lidi :{D>

ten který je

Do hospody skoro vůbec nechodím, ale z čistě zdravotních důvodů si možná doma dám nějaký špiritus na prevenci před nachlazením.
Ještě mne napadlo, zda mají i ženy nějaký suchý měsíc. 🙂

mosol

Kdyby se jednalo jenom o mě, tak bych do toho možná i šel. Ale co ti chudáci v pivovaru, bez prémií, s půlkou platu. To jim udělat nemůžu

Emefej

Vůbec nevím o co jde. Večer se na to zeptám chlapů v hospodě, tam se dozvím všechno.

jamar28

Slyším o tom poprvé a poté, co jsem se s tím letmo seznámil, jsem usoudil, že je to jen zas nějaká retardovaná hromadná aktivistická kampaň. Kdybych chtěl udělat něco pro své zdraví, udělám to sám a nevím, proč bych to měl dělat zrovna v únoru

gecco

Rozhodně se neúčasním, držím dietu…
😉
Třeba o víkendu se chystám na vlastní variaci kachny na červeném (pomalá kachna na červeném) – a když kachna sama sosne cca sedmičku merlotu, přece já nebudu sušit, no ne?
😉

anonym

Co jsem blázen?To ani nejde.

anonym

Už jsem chlastal i sexoval. Budeš muset sušit sám.