dudu

Chlapi co vám více voní, pečící se maso nebo vánoční cukroví? Nebo snad něco jako ryba?

Paní domácí právě ve velkém vyrábí vanilkové rohlíčky. Kupodivu mě jejich linoucí se a všude přítomná vůně nechává klidným.....
Doplňuji:
Pro mladší generaci: ve filmu Hlava 22 zazní tento citát – „Na světe jsou jen dvě věci, které voní po rybě, ale jen jedna z nich je ryba“.

Nejlepší odpověď
badisko

vsechny vune maji neco do sebe …maso ..cukrovi to je vlastne fuk hlavne kdyz je to dobre …a ryby moc nemusim ..kdyz tak filet ..kvuli kostim nebavi me je prebirat..

Další odpovědi
tom004

Ke kávě určitě cukroví. Jinak,bez masa nelze žít, je to nejlepší zelenina se spoustou potřebných vitamínů. 🙂

BANAN93

oboje – chystám se péct linecké banánky zalité čokoládou

www

Rozhodně maso všeho druhu!
2. rybu přejdu mlčky 😁

sevos

1cukroví 2 maso