Dismas

Chlapi, co byste dělali, kdybyste byli svatým Josefem?

A dozvěděli jste se, že vám stará zahnula s Bohem a on ji zbouchl?

Odpovědi
anonym

Nedělal bych nic, už pěkných pár let bych byl mrtvý. Proces kanonizace (svatořečení) nesmí začít dřív než pět let po smrti (tuto lhůtu může zkrátit papež, ale tak jako tak, člověk je už mrtvý).

Ad početí, základní znalost Bible patří k nejzákladnějším předpokladům vzdělanosti. Neuškodí ti přečíst si ji a nešířit bludy.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kanonizace

lexx

hele Dimi, co bys dělal kdyby ses dověděl že Tvá mamka dělala ošetřovatelku v ZOO u paviánů…