Evička558745

Chlap-hospoda co s tím?

Jak odnaučit chlapa chodit po fotbale každou neděli do hospody?

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě bych mu přidala na „kolotoč“ a byla bych ráda, že mám každou neděli klídek pro sebe. Nebo bych si pozvala kamarádky na kafíčko a drbala o chlapech. Není nic horšího než mít za zadkem naštvanýho chlapa, který by byl nejraději někde jinde. To se také může stát, že se jednou odněkud nevrátí vůbec.

Další odpovědi
Braník

musíš být atraktivnější než to pivo a nebo zábavnější než chlapi v hospodě

www

Byť bys byla sebeatraktivnější, některého to neodnaučíš.
Smířit se a nechat mu ten jeho malý kousek vlastního prostoru (v případě, že pak je vše v normálu) bych doporučoval.

bolak

A proč je tak důležitý aby tam nesměl jít? Ono se mu tam něco zlého děje?

Kyta

Jen v neděli,,ježíš,,bud ráda že máš pro sebe klid,,kdyby denně,,bylo by to mnohem,mnohem,hor­ší,,pokud se po návštěvě hospody k tobě a dětem chová mile,neřeš to!!!!!!

ahold

Pozvi si na tu dobu k sobě jeho kamaráda. 🙂

zjentek

ahold: to je nějaká kravina aby byl kámoš s mou ženou, zatímco má být se mnou na fotbale a v hospě pak kecat o fotbale ..zase z nás nedělej magory, to dělaj pouze vymaštěnci pro „kus masa“, takže přítomnost takového másla tě v soukromí jistě obohatí, zatímco chlapi jsou na fotbale ,)

marci1

Já bych ho to neodnaučovala, spíše bych ho jemně a s citem navnadila na to, aby se vrátil domů v rozumnou dobu a v rozumném stavu. A také byste mohli jít někdy na fotbal a do hospody spolu. Možná by to ocenil !

mixman

Jestli jenom po fotbale v neděli, pro mnohé zlatý chlap, je-li jinak vše v pořádku. Pokud ne, tak to není na rozebírání tady, aspoň myslím.