mikik

Chlamidie-Kočky

Dobrý den.Potřeboval bych poradit.Moje maminka ma chlamidie,vlastníme dvě kočky a jsou převážně doma.Koček se nechceme zbavit.Co stím? Kde ty chlamidie kočky mají?V srsti nebo v trávícím ústrojí?Kočky si myslím že jsou nejčistnotnější ze zvířat.Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

A je to určitě z koček?
Poptala bych se na dobré veterině.

Další odpovědi
ladyhawke

Kocky neni problem proti chlamydiim ockovat.

GM

Kočky nemusí mít s chlamydiemi tvojí maminky nic společného, je prokázáno, že velká většina populace je hostitelem chlamydií bez jakýchkoliv problémů.